klangstudio

Klang Studio Studio itibaren Gower, MO 64454, Birleşik Devletler itibaren Gower, MO 64454, Birleşik Devletler

Okuyucu Klang Studio Studio itibaren Gower, MO 64454, Birleşik Devletler

Klang Studio Studio itibaren Gower, MO 64454, Birleşik Devletler

klangstudio

Bunu gerçekten sevmeyi çok istedim. Çok rastgele.

klangstudio

Bu kitabı bir ders için okumak zorunda kaldım, ama iyi bir okumaydı ve yaptığım için mutluydum. McKibben akıllıdır ve terimlerin anlaşılması kolay şeyleri koyar. Bu çevreye ilgi duyan herkes için mutlaka okunmalı. Olumsuz bir yön, bu kitabın on yaşından büyük olması ve bazı güncellemeler kullanabilmesi. İlk yazdığı sinemayı değiştiren çok şey değişti ve okuyucu güncel istatistiklere ve takip bilgilerine sahip olmaktan çok şey kazanabilirdi.

klangstudio

Eğer yaptığım gibi bayat romantizmlerden kurtulmaya çalışıyorsanız, bu harika bir kitap. Bu kitabı kesinlikle seviyorum. Yazı stilini seviyorum. Sanırım bu kitabı okurken her duyguyu hissettim. Ben dehşete kapılmış, üzgün, mutlu, vb. Harika bir kitap herkese tavsiye ederim. Ama eğer benim gibi iseniz dikkatli olun ve kolayca korkutun, geceleri okumanızı tavsiye etmem.

klangstudio

Translating...

klangstudio

Yani 6 kitap için yaptın! Artık buradasınız, bu kitap 5'i bitirdiğiniz anlamına geliyor. Bu gerçekten spoiler-y lolCat'in Cennet Ateşleri'nin sondan ikinci sayfasına dayanmasını sağlayın! Bu komedi altın madeni ipliğinden çalındı. Komik ama spoiler dikkat edin. Rand'ın sonunda bu kitapta bazı gerçek bölümleri var. 2. kitaptan bu yana Büyük Av, bir bakış açısı bulamadı. Elbette Aiel Waste'de bazı bölümler ve 5. kitabın doruk noktası vardı, ama hepsi efsaneden bir adam olmak için yakalandı ve ilginç olmayı bıraktı. Bize bu duygunun Kaos Lordu'nda ne kadar yanlış olduğunu gösteriyor. Bu kitapta BATSHIT CRAZY ve harika. Ne zaman bir Rand sahnesinin ortasındaysanız ve kafasındaki sesler onunla konuşmaya başlarsa, bunu bir yabancının bakış açısından resmetmeye çalışmanızı tavsiye ederim. Deli. Hiç şüphe yok ki bu insanların odaları etrafında sessizce durması; mırıldanıyor ve çok uzun zamandır ölmüş bir ahbapta bağırıyor. Tüm Rand sahneleri bu kitabı unutulmaz kılıyor ve neden kafamda bu dizinin favorisi olduğunu anladım. (Kayıt için, dizinin favorim kesinlikle kitap 4'tür) İlk kez, onun için kötü hissediyorsunuz. 6. kitabın iklim savaşı, serinin en iyi bilinen ve ikonik sahnelerinden biridir. Kitabın oraya varmasının ne kadar sürdüğünden sonra, daha uzun olacağını umuyordum. Birçok Wheel of Time gibi, çok hızlı bir ödeme yapmak için çok fazla birikim var. Şimdi bu serinin 1-6'sını neden bu kadar çok kez okuduğumu anlıyorum, ancak 7-9'u yalnızca bir kez okudum. Bu kitabın tam ortasında olmama rağmen, diziye tekrar baştan başlamak istedim. Aslında karakterler için nostaljik davrandım; Sadece Emond'un Tarlasına dönmelerini ve mutlu ve basit olmalarını istedim. Her köşede sürekli korku ve ölüm içeren bu çılgın karmaşık yaşamlara sahip olmak yerine, onların tekrar güçlerine dönüşmelerini izlemek istedim. Ne yazık ki, birçok okuyucu için, bu yüzden kitap 6, serinin ölüm knoll'unu çaldı. Bu noktada, geri dönmek, gitmekten daha tatmin edicidir. Hâlâ büyük bir seri olduğunu iddia ediyorum. Kesinlikle herkes için değil, ama tadını çıkarmak için içinde bulabilirseniz, orada en bağımlılık fantezilerinden biridir.

klangstudio

Her zamanki gibi, Sir Terry Pratchett fevkalade yazılmış başka bir kitap çıkardı. Henüz diğer Tiffany Aching kitaplarını okumadım, ama hikayeye atlayabildim. Kesinlikle dizideki diğer kitapları alacağım!

klangstudio

I loved it!!

klangstudio

i have a four leaf clover pressed in between the cover and the first page of this book. i've owned this since 1995 and i still re-read it to this day.