atelierlabo

Atelier Labo Labo itibaren Corroios, Portekiz itibaren Corroios, Portekiz

Okuyucu Atelier Labo Labo itibaren Corroios, Portekiz

Atelier Labo Labo itibaren Corroios, Portekiz

atelierlabo

Ben bu kitabı sevdim ama artık benim grup "derin mavi bir şey" attı gibi satmak / takas için bir kopyası var.

atelierlabo

Altyazı beni devrilmiş olmasına rağmen, bu beklediğim değildi. (Çocukluk Algılanıyor) Mısır hakkında umduğum kadar değil, başka şekillerde büyülüyor. Bu kişisel geçmişinin bir keşfi - açıkça bulmacanın parçalarını bir araya getirmeye çalışırken, çok fazla zaman geçirdi. Bu olaylar onu bugün olduğu kişiye nasıl yöneltti. Felsefi yorumlara, esp. çocukluk anılarının doğası üzerine, oldukça sık. Ortaya çıkan çok fazla acı var, ama aynı zamanda zevkler de var. Bir sayfa çevirici değil, sessiz bir yansıtıcı okuma idi. Orada asılı durmakta zorlanıyordum, bir kitap grubu için okuyordum. Diğerleri de ilginç anlarla yavaş bir okuma buldu. (Kırsal alanın tanımı, Lucy tarafından yetiştirildiği ve Lucy'ye bağlı olduğu, ancak gerçekten ebeveynleri değil, evde eğitimin tanımı, çocukluğunun yalnızlığı ve tüm klasik mitolojik hikayeleri yaratıcı bir şekilde harekete geçirdiği zaman ve mekan, eski İskenderiye, Hartum gezisi, ama en önemlisi, 12 yaşındayken İngiltere'ye yeniden girişini büyüleyici bulduk.Kültürel ipuçlarını hiç anlamadı ve gerçekten mücadele etti.Ayrıca soğuk, yağışlı hava ile. nirvana, Mısır'daki yetişmesi boyunca inanmaya yönlendirilmişti.)

atelierlabo

Bu aynı zamanda duygusal ve komik bir yolculuk. Bu şimdiye kadar en sevdiğim Burroughs kitabım. Duygusal bir roller coaster yolculuğu ve her saniyeyi sevdim.

atelierlabo

Pauloquelho, romanlarının çoğunda her zaman olduğu gibi, felsefi görüşlerini dramatik bir anlatı biçiminde sunar ve bu romanda bizi fahişe hikayesi aracılığıyla insan ruhunun derinliklerine bir yolculuğa çıkarır, sonra hem erkekler hem de kadınlar için insan ruhunun sırlarını yazar. Roman neredeyse dramatik arsa ve gerçek düğümden yoksun, sadece Brezilya'daki ana ülkesinden bir fahişe için bir yolculuk. Kendine saygısızlığın sırları Raya ve insanın sır olarak sakladığı dış görünüşleri sadece 11 dakika içinde yatak odasında ortaya çıkar, orada sadece çıplak bedenler değil, ruhlarımız da ondan çıkarılır.

atelierlabo

meet alma, one of the ornriest, nasty talking, most mean spirited women you will meet in a long time. alma hates everybody, even her husband and children, but doesn't know why people don't treat her right. journey with alma, threough a series of circumstances, that lead her to being befriended by a red hats ladies group, and to awakening her once frozen heart. somewhat predictable, but written with heart and humor by yet another of that marvelously talented wayan clan, this is a small book with a lot of love in it.