aiskutty

Aiswarya Kutty Kutty itibaren Ahlden, Almanya itibaren Ahlden, Almanya

Okuyucu Aiswarya Kutty Kutty itibaren Ahlden, Almanya

Aiswarya Kutty Kutty itibaren Ahlden, Almanya

aiskutty

Utanç için, bir İngilizce profesörü olarak bu kitabı hiç okumam! Bu, modern (ve çekici) bir çeviridir, ancak Bunyan'ın orijinal Orta İngilizcesinin 'lezzetini' korur. Ayrıca basımımdaki kaligrafiyi de seviyorum.

aiskutty

Kleypas'ın dehası - büyüklük malzemeleri! 1.) Sert, mavi yakalı kahraman 2.) Hassas, virginal eroin 3.) Lezzetli alaycı aristokrat ve ayrıcalık almak 4.) Viktorya dönemi yiyecek, içecek, kostüm ve cinsiyetin görkemli açıklamaları 5.) ipucu üzerinde ölü ve sadece arsa sürmek için var

aiskutty

Arjantin'in en tutkulu ve azimli kişiliği Evita'nın (diğer isimler arasında Eva Peron) eleştirel, kapsamlı bir şekilde araştırılmış biyografisi. Yaşamını, ölümünü ve gömülmesini çevreleyen efsaneler genellikle hayatının gerçekliğini gölgede bırakır. Bu kitap, belgelenmiş gerçeklere ve kişisel sırdaşlarının hatırlamalarına dayanarak hayatının doğru bir açıklamasını sunmaya çalışmaktadır. Evita, kısa süreliğine (1919-1952) Arjantin'deki çeşitli sosyal sınıflardan ibadet, şehvet, sevgi ve nefreti, özellikle Arjantin'in İlk Hanımı, Juan Peron'un karısı ve en büyük destekçisi olarak görevlendirdi.

aiskutty

"OK, here I go." [http://www.noonebelongsheremorethanyo...]

aiskutty

Not exactly the best starting point for Calvino, hence the only three stars.