przltn

Zolt itibaren Choustníkovo Hradiště, Çek Cumhuriyeti itibaren Choustníkovo Hradiště, Çek Cumhuriyeti

Okuyucu Zolt itibaren Choustníkovo Hradiště, Çek Cumhuriyeti

Zolt itibaren Choustníkovo Hradiště, Çek Cumhuriyeti

przltn

Bu yararlı bir kaynaktır. Kitabın fiyatına değer tanıtım bölümleri nedeniyle dahil ediyorum. İşte önemli noktalar: B.S. Rosner "Exegesis ve Hermeneutics" Kevin Vanhoozer "Craig Blomberg tarafından" Kutsal Birlik ve Çeşitlilik "" Craig Evans tarafından "Eski Ahit Yeni Ahit Kullanımı" Eski Ahit ve Yeni Ahit İlişkisi Graeme Goldsworthy "DA Carson tarafından Bu tanıtıcı makaleler yararlı ve anlayışlı.

przltn

Bu kitabın tadını çıkarmadım .... Karakterlerin hiçbiri bana çok yakın değildi. Gerçekten onlar için bir fikir edinmek için her karakterin yeterli ayrıntı gitmedi.

przltn

I have always enjoyed Stephen King due to the original ideas, smooth writing, and escapism I felt everytime I picked a book up. Lisey's Story was a little labouring for me. Not because of anything in particular but because there was something lacking in the execution. The story was good, the fantasy was great, but it didn't grab me like the early works. This was Stepehen King reflecting on a long and productive life. On the way things could be, on what may have happened along the way.It is all about the journey and inevitably the end that has to always come.