andrievici_m

Andrievici Mircea Mircea itibaren Lenox, IL, Birleşik Devletler itibaren Lenox, IL, Birleşik Devletler

Okuyucu Andrievici Mircea Mircea itibaren Lenox, IL, Birleşik Devletler

Andrievici Mircea Mircea itibaren Lenox, IL, Birleşik Devletler

andrievici_m

Sigara tiryakisi okuyucuyu kişisel mücadeleleri ve güçlü umut ve hayatta kalma imajları ile örüyor. Dilin hareketi oldukça etkileyici. Şiirin kaliteli koleksiyonu. Dick Hugo'nun mektubu mutlaka okunmalı. Ayrıca, İçimdeki Kızılderili'yi Hissedebiliyor musunuz?

andrievici_m

Büyük sorunlara değinmeden önce hoşlandığım bazı şeylere dikkat çekeyim. Yazının kendisi, ortalama okuyucunun anlayabilmesi için karmaşık konularla uğraşmaktan çok hoştu, ama kendinizi aptal hissettirmek için heceleyemedi. Karakterler, tamamen gelişmemiş olsalar da, hepsinin kusurları ve birden fazla demansı vardı, böylece onlara yatırım yapmanıza yardımcı oldular. Şimdi bununla birlikte, bir şeyle karşılanabileceğini düşündüğüm sorun hakkında konuşmama izin verin. Kitap çok az gelişti, yeterince boşaltılamadı. Diyorum ki, oyunculuğa rağmen kitabın ikinci yarısına kadar gerçekten almaya başlamıyor. İlk yarının tamamı kendime, "Amaç nedir?" Gerçekten net bir çatışma yoktu, tembel olarak etrafta yüzen birkaç küçük çatışma vardı. Çıkarabileceğim tek ana fikir, güvenlik fikri ve gerçekten nerede yattığıydı. Birini gerçekten güvenli hale getiren ne olabilir? Etrafta dolaşan çok sayıda küçük arsa vardı, hiçbiri gerçekten tam ışığa çıkmadı ve ele alınmadı. Ve ortaya çıkan zayıf çatışmalardan herhangi birinin, özellikle de ani ve mavi olan sonun (özellikle de birkaç küçük ipucuna çok dikkat etmiyorsanız), roman) bir şey soydular. Bu romanın daha fazla gelişmeye ve çeşitli hikayelerin kesilmesine ihtiyaç duyduğunu düşünüyorum. Raban'ın anlatacak çok şeyi vardı, ama odağının çok fazla yöne bölündüğünü söyleyebilirsin. Romanı bu fikirlerden bir veya ikisine odaklamış olsaydı, bu hikayeye çok daha fazlasını ekleyebilirdi. Sağlam, tatmin edici, eksiksiz bir duygu ile bitirmek. Özellikle bu kitapla ilgili diğer insanlardan geri bildirim almak istiyorum. Bir şeyi tamamen özlediğimi ya da tamamen eleştirel incelememde kurulduğumu bilmek isterim.

andrievici_m

Bu kitap mükemmeldi. Kesinlikle ilk sayfadan son sayfaya perçinleme yapıyordu. Temsil edilen araştırma ve pozisyonlar çok doğru ve adilydi, her aşamada arsaya tamamen ekleniyordu. İnanılmaz bir kitaptı. Sadece Piccoult'nun kitaplarının daha fazlasını okumak istememi sağladı.

andrievici_m

Bu kitabın evimin içindeki karışıklığı doğruladığını çok sevdim. Yazarlar, hayatınızda biraz karışıklığa sahip olmanın daha yaratıcı ve renkli bir varoluş sağladığını iddia ediyorlar.

andrievici_m

Great book, helps my patients and individuals who experience depression whether it be situationally, or life-long to work through their eternal feelings of sadness.

andrievici_m

Oh how AppleBlossom and I love sparkily textured covers! This gorgeous purple and pink picture book had the misfortune of releasing mid-March, which is only a misfortune because we were in the middle of a move and thus I am delayed in telling you how awesome this picture book is! Having a dream with hope and perseverance is so important and so is believing in yourself. This book has it all and I know my daughters will love it and hopefully learn from it for years to come. *Thanks to Sourcebooks for providing a copy for review.* Originally posted: http://creativemadnessmama.com/blog/2...

andrievici_m

I read this the morning the DVD came out and then watched the movie...it was neat knowing how they filmed everything.