bags43

Dennis Brown Brown itibaren Белы Бераг, Beyaz Rusya itibaren Белы Бераг, Beyaz Rusya

Okuyucu Dennis Brown Brown itibaren Белы Бераг, Beyaz Rusya

Dennis Brown Brown itibaren Белы Бераг, Beyaz Rusya

bags43

Sonuna kadar gerçekten iyi

bags43

harika bir klasik - kitap kulübüm çok memnun oldum

bags43

Boorstin'in “Discoverers” kitabının çok iyi olduğunu düşündüm, icatlar hakkında ve insanların dünyayı farklı zamanlarda tarih boyunca nasıl gördükleri hakkında çok şey öğrendim. Arayıcıları hayal kırıklığına uğrattım. ) ve daha ayrık, daha az uyumlu görünüyordu.

bags43

Bu iyi bir kitaptı. Ben başladım ve hikaye bugünden haçlı seferlerine kadar devam etti ve tekrar geri döndü. Bazen toplam bir zihin gezisi ve benzeri gibi görünüyor. Temel olarak ana karakter, Toby'nin öğrenmesi gereken dersler boyunca ona rehberlik eden bir melekle buluşmasıyla sona erer ve Toby'nin kitap boyunca bir mafya vuruşuna karşılık gelen şeyi gerçekleştirmesi gerektiği halde, kurtuluş bulma hikayesi haline gelir. Sadece biraz dağınık olduğunu buldum ve bir komplo olmasına rağmen, bence uyumlu değildi. Son zamanlarda okuduğum en iyi kitaplardan biri değil.

bags43

Sevdim! Bu kitabı ilk okuduğumda, Rockport, MA'da 15 aylık bir vaaz konseri ve Gloucester'daki Rocky Neck'teki deniz duvarında küçük bir kiralık yazlık bulunduğumdan eminim, böylece etki yoğunlaştı, Elbette. Ben deniz ve fırtınalarla ilgili büyük bir kitap hayranıyım ve bunun özellikle ilginç, sürükleyici ve iyi yazılmış bir kitap olduğunu düşündüm. Meterolojik gerçekleri ve dalgalar hakkında her şeyi sevdi. Doğruyu söylemek gerekirse, gerçekte kurgu olmayan büyük bir kızım ve bu kitaptan çok fazla işe yaramaz trivia veya kokteyl partisi sohbeti başlatıcısı öğrendiğimi hissettim.

bags43

Bu kitaba girmek için gerçekten çok çalıştım ve yapamadım. Sadece yaklaşık 30-40 sayfa yaptı ....

bags43

Bu kitap bir nedenden ötürü övülür. Karanlık ve ürkütücü ve güzel Her şey güzel atların daha iyi McCarthy romanı olduğunu düşünmeme rağmen, bu kendi başına parlak.

bags43

Bu zavallı kızın yaşadığı şey - kesinlikle korkunç.

bags43

AŞK SEVGİ AŞK BU KİTAP !!!!! TEŞEKKÜRLER PRIYA VE RICK !!!

bags43

I was pregnant when i read this and it TRULY did scare me !!!!