pembek90c16a

Pembe Kerim Kerim itibaren Santa Lucia, Guatavita, Cundinamarca, Kolombiya itibaren Santa Lucia, Guatavita, Cundinamarca, Kolombiya

Okuyucu Pembe Kerim Kerim itibaren Santa Lucia, Guatavita, Cundinamarca, Kolombiya

Pembe Kerim Kerim itibaren Santa Lucia, Guatavita, Cundinamarca, Kolombiya

pembek90c16a

Kısa öykülerden oluşan harika bir koleksiyon. Ödüllere layık. Genellikle, kısa öykülerin hayranı değilim, ama bu koleksiyon şaşırtıcıydı. Hepsi bir Hint-Amerikan temasıyla koştu, ancak her hikaye farklı bir açıdanydı.

pembek90c16a

Mickey Cohen, bu kitaba ne kadar az renk eklediğini, günümüzün L.A.P.D. tarihinin gerçekte çeşitli konuk görünümlerini ortaya koyuyor. James "Two Gun" Davis'ten Daryl Gates'in istifasına ve özellikle William H. Parker'a odaklanan bölümün L.A. şehrine olan ilişkisi, tam olarak vaat edilen şatafatlı form olmasa bile büyüleyici hale geliyor. Buntin bunu amaçlamamış olsa da - kitap L.A.P.D.'nin ırksal azınlıklar ile sorunlu tarihini en iyi şekilde özetliyor. Los Angeles tarihi öğrencileri için, kitaplığa iyi bir ek.

pembek90c16a

Başlangıçta Kitaptan Kancalı. Bu kitabın sonunda suskun kaldım. Dürüst olmak gerekirse onu okumaktan biraz korktum. Eğer Kalırsam başımın yarattığı güzel görüntüyü mahvetmek istemedim. Ama Gayle Forman'ın Mia ve Adam'ı nereye götürdüğünü görmek zorundaydım. Ben de okudum. "Ama tekrar yaparım ... Sadece orada bir yerlerde olduğunu bilmek için. Hayatta." Her şeyi değiştiren kazadan üç yıl sonra, Mia ve Adam karşı kıyılarda yaşıyorlar, tamamen farklı hayatlar yaşıyorlar. Ama şans çifti dün gece bir araya getirir. Geçmişi tekrar ziyaret ederler, kalplerini, geleceklerini ve birbirlerini keşfederler. Eğer kaldıktan sonra şişirildiysem, Nereye Gittikten sonra nasıl hissettiğimi nasıl açıklayacağımı bilmiyorum. Sadece gözden geçirebileceğimi hissetmiyorum, ama deneyeceğim. Dizideki ilk kitap Mia'nın bakış açısından olsa da, bu ikinci bölümdeki hikaye Adam'ın hikayesidir. Yazar bir kez daha geçmiş ve günümüz arasında geçiş yapar. Bu geri dönüşler, Adam ve Mia'nın hikayeleri arasındaki bağlantıyı gösterir, bir çeşit süreklilik. Adam'ın hikayesi nefes kesici ve beklenmedik. Onu bu kitap aracılığıyla gerçekten tanıma şansım olduğu için çok mutluyum. Mia'yı biraz daha iyi tanımış olmama rağmen, Nerede Gittim beni kesinlikle Adam'la daha bağlantılı hissettirdi. Ben kalırsam, Adam Mia'ya yaşaması için yalvarır. Kaldığı sürece gitmesine izin vermeyi vaat ediyor. Bu ikinci bölümde Adam ve Mia'nın yolları tekrar kesiştiklerinde, başlarına gelenler üzerinde çalışırlar ve kaybettikleri her şeyle savaşırlar. Bu kitap, ilk kitabınkiyle aynı acıya ve güzel trajediye sahiptir, ancak başka bir şeye sahiptir. Umut.

pembek90c16a

Bu gerçekten bilinmeyen bir yazarın MÜKEMMEL bir kitabıydı. Douglas Preston ve Lincoln Child'ın büyük bir hayranıyım. Bu kitap büyük yazıları geleneğine düşüyor.