solankibhavin

Bhavin Solanki Solanki itibaren Chhalesar, Uttar Pradesh 202127, Hindistan itibaren Chhalesar, Uttar Pradesh 202127, Hindistan

Okuyucu Bhavin Solanki Solanki itibaren Chhalesar, Uttar Pradesh 202127, Hindistan

Bhavin Solanki Solanki itibaren Chhalesar, Uttar Pradesh 202127, Hindistan

solankibhavin

Meh. Çin ile ilgili kitapları daha çok seviyorum.

solankibhavin

Vay, bu sitedeki incelemelerde şaşırdım. Bu romanı okumakta tereddüt ettim çünkü ezici bir şekilde övgüyle karşılandı, ancak bir podcast kitap kulübü için seçti. Yazarın tarzına göre birkaç sayfa ayar yaptıktan sonra tamamen takıldım ve işten okumaya zaman ayırmak istedim. Kendi deneyimimden bugüne kadar olan karakterler iyi çizildi. Özellikle sevilebilir değil, ayrıcalık ve can sıkıntısı üzerine yapılan bir çalışma olarak, okunması gereken karakter odaklı kitap. (Bir teğet - ilk başta almamamın nedenlerinden biri, hakemlerin 9 / 11'den bahsetmeye devam etmeleri ve duygusal olarak fazla bir şey okumak istememeleriydi. - ve karakterlerden biri için harika bir komplo noktası olarak görev yaptı.)

solankibhavin

Kızım ve ben bunu birlikte okuduk. Bu kitabı okudum, çünkü bu kütüphane kitap tartışma grubunun seçimi, aksi halde muhtemelen bu kitabı almazdım. Olsa iyi bir okuma oldu.

solankibhavin

Bir tarih kitabı okumadan Florida tarihini öğrendim.

solankibhavin

Frances, spontane şarkıları ve spunky kişiliği ile çok zeki bir sevgidir. Bir zamanlar ekmek ve reçel kızı olan birini tanıyorum, ama Frances gibi, yemeğinde daha maceracı olmayı öğrendi.

solankibhavin

Ben Franklin çok ilginç bir adamdı. Bu kitabı dinlemekten onun hakkında birçok şey öğrendim. İş ahlakı, pragmatizmi ve uzlaşmayı kolaylaştırma yeteneği gibi gerçekten hayran olduğum bazı özellikler. Öğrenmeye şaşırdığım diğer şeyler - oğluyla olan zayıf ilişkisi ve yıllarca karısından ve çocuklarından uzakta yaşamak gibi.

solankibhavin

Bu, yazmanın temellerini öğrenmenin ve yazınızın stiline rehberlik etmenin çok yararlı ve unutulmaz bir yoludur. Ancak, yazma kuralları ve tavsiyelerinin temellerini aramıyorsanız, bu kitap işkence olacaktır. Bu kitabın okuyucuya bir izlenim bırakacak önemli miktarda yararlı ipuçları ve kurallar bırakacağını düşünüyorum. Bunun bir kişinin eğlenmek için okuduğu kitap türü olduğunu düşünmüyorum. Verilen numaralandırılmış yazı kurallarına zahmetsizce sızan yazarın tonunu beğendim. Yazar, temel bilgileri kolaylıkla, hafif mizah ve okuyucuların dikkatini çekecek ilgi çekici bir malikaneyi kapsar. Bazı bölümlerde sıkıldım, ancak biraz öğrendiğimi fark ettim. Bu küçük kitabın benim için zaman ayırmaya değer olduğuna inanıyorum.