korinnasebok

Korinna Seb Seb itibaren Kumkotar, Gujarat, Hindistan itibaren Kumkotar, Gujarat, Hindistan

Okuyucu Korinna Seb Seb itibaren Kumkotar, Gujarat, Hindistan

Korinna Seb Seb itibaren Kumkotar, Gujarat, Hindistan

korinnasebok

Meyilli süt, meyilli süt, kek pişiriyoruz ve hiçbir şey sorun değil! Bu kitap ilk yayınlandığında, birçok kütüphaneci tatlı küçük Mickey'nin weinie'sini siyah kalemi ile kapladı. Onlar benim ilham kaynağım ve çocuk kütüphanecisi olmak istememin sebebi - küçük çocuklara, tartılarını çizmeleri iyi olur.

korinnasebok

Zevk verdim ve tavsiye ederim rağmen, bu konuda söyleyecek çok şey yok

korinnasebok

Savaşla uğraşan çoğu kitabın kötü bir dil kullandığını, ancak kitaba ilk sayfadaki "f" bombasıyla başlamanın gerçek bir dönüş olduğunu anlıyorum. Diğer gözden geçirenler, kitap iç karartıcı bulan tek ben değilim görebilirsiniz. Savaşla ilgili başka kitaplar okudum, ancak bunlar genellikle güçlü bir dil eklemeden gerçek olayların özetleri oldu. Bütün savaşlar iç karartıcı. Onu anlıyorum. Ama kitaplarımın tonunu tercih ederim. Ancak, kitaplarını rahatsız eden başka okuyucular olduğunu biliyorum ve bu faturaya uyuyor.

korinnasebok

1889 yazında, 16 yaşındaki Amelia Baltimore'daki Stewart ailesiyle birlikte yaşamaya gönderilir ve burada etkili, saygın insanlarla tanışır ve geleceğini güvence altına almak için iyi bir eşleşme yapar. Bunun yerine Amelia, zorlu bir sanatçı olan merak uyandıran Nathaniel ile tanışır ve geleceği anlayabilme yeteneğine sahip olduğunu keşfettiğinde farkında olmadan yeni arkadaşları için her türlü sıkıntıyı yaratır. "Vespertine" Viktorya dönemini çağrıştıran klasik bir tarzda yüreklendirici ve yazdığı gibi sevindirici. Bazen biraz ayrıntılı olmasına rağmen, dönemin bu şekilde desteklendiğini sevdim. Amelia ilginç bir karakter; saf, bazen bencil ve utangaç, ama iyi bir kalbi, irade gücü ve güzel bir mizah duygusu var. Romantizmin biraz daha yavaş inşa edildiğini görmek isterdim. Biraz insta-love vardı ve bu kitaptaki romantizmi sevsem de, biraz daha fazla madde isterdim. Karanlık, esprili, trajik, tehlikeli ve garip bir şekilde umutlu bir kitap.

korinnasebok

Burada ve orada Yidiş ifadelerini sevsem de, hikayeyi genel olarak beğenmedim.

korinnasebok

Napolyon'un Viet Cong ve Robert E. Howard ile Lovecraft'la asılı kalmasıyla ilgili eğlenceli bir dizi.