adrianretana

Adrian Retana Retana itibaren Svay Rolum, Kamboçya itibaren Svay Rolum, Kamboçya

Okuyucu Adrian Retana Retana itibaren Svay Rolum, Kamboçya

Adrian Retana Retana itibaren Svay Rolum, Kamboçya

adrianretana

Birinin anasını kaybetmek asla kolay değildir. En zor kısım seni ilk etapta ve Büyük Buhran'ın ortasında istemediği zamandı. Thomas ve Margaret, babalarının çadırı, annenin kız kardeşinin sarhoş evi, Farley'in zengin evi ve kaçtıkları yerler arasında dolaşıyorlar. Kardeş rekabet genellikle alevlendiriyor, ama nasıl birleşeceğini biliyorlar. Çok fazla villians! Hafıza çocuk olmanın ne kadar zor olduğunu gösteriyor.

adrianretana

Walsh kardeşleri seviyorum. Bunlar kesinlikle en sevdiğim Marian Keyes kitapları.

adrianretana

Yarım kurgusal, 20. yüzyılın en büyük ve en sorunlu kafasından ikisinin kurgusal olmayan bir ifadesi: Kurt Godel ve Alan Turing. Bu hızlı okumada ilginç bir mantık, matematik ve din karışımı var.

adrianretana

Ne muhteşem bir küçük kitap! Çocukların gözünde başkanlığı çevreleyen sihri görmek ilham vericiydi. Gerçekten de Obama'nın evsizliği durdurabildiği, savaşı sonlandıracağı, çevreyi koruyabileceği, gaz fiyatlarındaki yükselişi durdurabileceği ve Beyaz Saray'ı kök birası ile doldurabileceğine (ve kelimenin tam anlamıyla demek istedim - insanlar devasa çöreklerle teknelerde dolaşabiliyorlardı) ve patates püresi ve çikolata (ama birlikte değil). Birçok kez yüksek sesle güldüm. Harika bir hızlı okuma.

adrianretana

Kevin hakkında konuşmamız gereken iyice tadını çıkardıktan sonra bu konuda gerçekten çok büyük beklentilerim vardı. WNTTAK'ın da yavaş bir başlangıç olduğunu hatırlatarak, daha fazla dayanamadan ve pes etmeden önce bu kitabı 300 sayfa verdim. Belki de ana karakterin hiç de anlamsız olmasa da kitap daha eğlenceli olurdu, ama kendimi her iki gerçeklikte de tokatlamak istediğimi fark ettim. Paralell realities öncülünün son derece ilginç olduğu, ancak çok kötü ele alındığında gülünç olduğu söyleniyordu. Shriver, tıknaz ve rahatsız edici bariz ayrımlar yapmayı tercih ediyor, genellikle sadece 'dedi' ve 'zıtlık göstermesi için konuşmalarda bulunduğunu söylüyor. çok çok hayal kırıklığı yaratıyor ve sonunda okunamıyor.

adrianretana

Bu kitaptan nefret edeceğimi düşündüm. Tamamen "düşük kültürlü bir bildiri" için çok iddialıyım. Başımın üstünde olurdu. Tüm zamandan daha zeki hissederken elde edemediğim için kendimi aptal hissederdim. Daha yanlış olamazdım. Chuck Klosterman, sadece bu kitap için en sevdiğim yaşayan yazarlarım arasında. Belki de bağlantı kurabileceğim düşük bir kültüre girmesidir. Açıkçası, muhtemelen düşük kültürü analiz ederken, Klosterman kendisini asla çok ciddiye almaz. Olabildiğince iddialı olmak, takdir edeceğim bir kalite.

adrianretana

Tüm bölümlerin 2 sayfa uzunluğunda olmasının ve bir kaç bölüm için çözülemeyecek bir uçurum ile bitmesini gerçekten çok sevdim, bu yüzden bu saçmalık, berbat bok parçasının aptal arsası tarafından sıkılmayacaktım.

adrianretana

İnsanlık ortadan kaybolduysa, dünyaya ne olacağına dair inanılmaz araştırılmış bir yaklaşım. Bu gezegen üzerindeki etkimizin ne kadar büyük (ve küçük) olduğunu görmek için ilgi çekici (ve alçakgönüllü).

adrianretana

Başka bir yeni ayar olan Haiti, serinin yeni bir yönünü ekliyor. Potansiyel müşteriler arasındaki etkileşim harika ve New Orleans'a geri dönüş diğeriyle güzelce bağlanıyor. Gerçekten iyi bir okuma.

adrianretana

Also enjoyed this. Fun summer read

adrianretana

به یاد ندارم چه وقت آن را خوانده ام. معمولن بعد از خواندن هاینریش بل چندان چیزی در یاد نمی ماند. انگار آنقدرها هم شگفتی برانگیز نیست.

adrianretana

The best ever

adrianretana

I loved the smooth story of this book and the way that I was drawn to the characters.

adrianretana

I re-read this one nearly once a year, for all true lovers of Manhattan.