joshbourden

Josh Bourden Bourden itibaren Sedong Kidul, Sedong, Cirebon, West Java, Endonezya itibaren Sedong Kidul, Sedong, Cirebon, West Java, Endonezya

Okuyucu Josh Bourden Bourden itibaren Sedong Kidul, Sedong, Cirebon, West Java, Endonezya

Josh Bourden Bourden itibaren Sedong Kidul, Sedong, Cirebon, West Java, Endonezya

joshbourden

Simyacıyı yıllar önce okuduktan sonra bu yazar tarafından çok bağlandım. Eserleri her zaman net ve kesin bir noktaya sahipti, rüyalarınızı nasıl hayal edeceğiniz ve asla hayallerinize ulaşmaktan korkmadığınız ya da kendinize nasıl dürüst olacağınız, kim olduğunuzu kabul etmek için. Bu kitapta hala vardı. Athena ile tanışın, dürtüsel davranışı olan, daha sonra dans ve hat sanatı yoluyla aydınlanmayı kabul eden huzursuz bir genç kadındı. Hayatının bir sonraki bölümünde, böylece kendi benliklerini kabul etmeye cesaret ederek ve böylece onları Anne, Gaia veya Tanrı'nın kadınsı tarafına yakınlaştırarak dokunduğu herkesi etkiler. Bu kitap birçok açıdan yazılmıştır, yani Athena'nın annesi, koruyucu Edda, aktris Andrea ve ona aşık olan Heron Ryan. Herkesle röportaj yapıldı ve transkriptler, hikayede hiç gösterilmeyen bir İskoçya Yard subayı olan Athena erkek arkadaşı tarafından sarıldı (bu garip, çünkü onu tanıyan birçok insandan sadece ifadelerinde bahseden gazeteci Heron ** Gerçek olup olmadığından bile emin değil **). Burada yeni çağcılık hakkında oldukça etkileyici birçok malzeme var. Konuşmalar akıllı, mantıklı ve dürüsttü. Ve kadınsı Tanrı hakkındaki tema daha önceki çalışmalarının konusu olsa bile, bu kitap perspektifi genişletiyor. Hepsi bu kitabı seviyorum ama Simyacı ve Bayan Prym'i 10 kat daha çok seviyorum.

joshbourden

Cinsiyet kimliğini kontrol ederek hayatını kontrol etmeye çalışan bir genç kız hakkında büyüleyici bir kitap. Üzgün ve çok tatlı.

joshbourden

You should never be without a good Dictionary!

joshbourden

This book was fine, but the most irritating part was the supposed romance between the queen and the knight. The idea that they loved each other since she was 7 or 8 and he was (I'm guessing) late 20s or early 30s and could pick up 10 years later when she is 17 and he is in his 40s is really repulsive to me. And that made the series less enjoyable. Once again the books involved a lot of traveling from place to place and having an evil god (that had been castrated:) that needed to be taken care of again. So it had some similarities to the Belgariad also.