polishconnection

Martha Mroz Mroz itibaren Patrick Brompton, Bedale, North Yorkshire DL8, İngiltere itibaren Patrick Brompton, Bedale, North Yorkshire DL8, İngiltere

Okuyucu Martha Mroz Mroz itibaren Patrick Brompton, Bedale, North Yorkshire DL8, İngiltere

Martha Mroz Mroz itibaren Patrick Brompton, Bedale, North Yorkshire DL8, İngiltere

polishconnection

Güzel kitap - üzücü konu nedeniyle neredeyse acı tatlı. Didion derin bir yazar ve diğer çalışmalarını keşfetmek istediğimiz kitap.

polishconnection

Harika kitap. Zaman zaman bir referans kitabı gibi okur, ama yine de çok ilginç şeyler. Bu kitabı okurken, kuyruklu yıldızlar hakkında hala bilmediğimiz çok şey olduğunu fark ettim.

polishconnection

Bu kitap gerçekten tenisteki nedenlerimi ve öğrenmeye nasıl yaklaştığımı anlamama yardımcı oluyor. Bazen, bir acemi olduğunuzda (veya umarım gelişmiş bir acemi olduğunuzda), zihninizin engel haline gelmesinden çok daha iyi hale gelmek istersiniz. Ayrıca, birkaç yol darbelerine çarptım ve bir süreliğine tenisi bir kenara bırakmak zorunda kaldım ... ve geri dönmek göz korkutucu görünüyor. Ancak, spor sevgime Tim'in hızlı bir şekilde ilerleyeceğime inandığımı önerdiği şekilde yaklaşırsam, pratik yaparken ve umarım rekabet ederken ne yapmam gerektiğini belirleyebilirim!

polishconnection

Oklahoma bağı beni çizdi. Roman anlatımı beni korudu. Grisham'ın lisede, Firma yeni olduğu ve yasal gizemler için standartlar belirlediği kurguyu okudum. Bu onun en iyi kurgusundan daha iyidir - ve çok daha korkutucu.