alessandrogimelli

Alessandro Gimelli Gimelli itibaren Valverde, KS, Birleşik Devletler itibaren Valverde, KS, Birleşik Devletler

Okuyucu Alessandro Gimelli Gimelli itibaren Valverde, KS, Birleşik Devletler

Alessandro Gimelli Gimelli itibaren Valverde, KS, Birleşik Devletler

alessandrogimelli

Eh, Phillippa Gregory'nin diğer kitapları kadar iyi değil.

alessandrogimelli

okuduğum tüm fantastik romanlardan, şüphesiz bunlar benim tüm favorilerim. Aslında ilk kitabın en iyisi olmadığını hissediyorum, ama gittikçe daha iyi ve daha iyi oluyorlar.

alessandrogimelli

Garip bir şekilde, bu kitabın ilk hatıramamı, birinci bölümü bize dördüncü sınıfta okuyan bir ebeveyne ait. Daha sonra (iki ya da üç yıl sonra) kitap raflarımızda buldum ve Katolik ilkokul öğretmenimin dinlememize izin vermesinden şaşırdım. Belki de innuendo'yu alacađýmýzý düţünmüyordu. Anyhoo, bu kitap benim için Çin tarihine kısa bir ilgi gösterdi: Buharlı lokomotiflerin ve feodal köylülerin aynı anda var olabileceği bir dünya beni çok etkiledi. Pearl S. Buck'un romanlarının çoğunda olduğu gibi mükemmel bir okuma.

alessandrogimelli

Başlık hikayesini sık sık düşünüyorum; dilsel göreliliği araştırması ve yabancı bir ırkta zamanın ve özgür iradenin algısı bana yapıştı.

alessandrogimelli

I enjoyed the plot of the story, but I felt it moved pretty slow. Of course it leaves you hanging so you'll read the rest of the series, but I don't think I will.

alessandrogimelli

Good book in its day that asked tough questions about evolution, now they've mostly been answered and people need to move on from this book.

alessandrogimelli

Recommended Ages: toddler - K Seymour and Henry want to stay outside and play. They run, jump and hide. But when the rain comes, they hurry home to mother. Cute book, lots of fun "sound" words (plop, pit-a-pat). Good book for toddler/preschool storytime.