melvinfl

Melvin Leidelmeijer Leidelmeijer itibaren West Tegal, Tegal City, Central Java, Endonezya itibaren West Tegal, Tegal City, Central Java, Endonezya

Okuyucu Melvin Leidelmeijer Leidelmeijer itibaren West Tegal, Tegal City, Central Java, Endonezya

Melvin Leidelmeijer Leidelmeijer itibaren West Tegal, Tegal City, Central Java, Endonezya

melvinfl

mükemmel kitap, zihin büküm ve atlamalı tutar

melvinfl

Yine de emin değilim ... Portekizce çeviriyle okuyorum ve çevirmenin böyle iyi bir iş yapmadığını hissediyorum.

melvinfl

Evet, ayrık - belki de en iyi üslup seçimi değil. Ama kasıtlı olduğuna inanıyorum ve her kelimeden zevk aldım. Sevdiğim polo ve atların Hemingway-esque açıklamalarını buldum.

melvinfl

Bu kitabı sevdim! Onu aşağı koyamadım ve her bölüm beni koltuğumun kenarında bıraktı.

melvinfl

Eski bir Katolik rahibe (tabii ki, beni hemen içine çeken), manastırdan kaçması, tamamen yıkılması, kariyerinin epilepsi ile akademik ve nihai bir teşhis olarak başarısız olmasına ve nihayetinde bunun neyin ne olduğunu bulmasına yol açtı. cehennem hayatı ile yapmak istedi. Asla resmen bir teoloji veya karşılaştırmalı bölge okumadığını ve aslında bir İngiliz alim olduğunu bilmiyordum. İlginç, hareketli ve ilham verici.

melvinfl

Bu bir aşk hikayesine bürünmek çok ilginçti. Yazarın, karakterin nereden geldiğini anladığından emin olmak için yazarın iyi bir iş çıkardığını düşünüyorum.

melvinfl

Ebe olmanın nasıl bir şey olduğuna ve buradaki sevinçlere ve mücadelelere gerçekten ilginç bir bakış. Kitabın sonuna gelindiğinde, bazı bölümler biraz sürükledi, ama genel olarak çok ilham verici ve hızlı bir okuma oldu.

melvinfl

Kapak hikayeye adalet vermiyor. Arkadaki özet ne bekleyeceğini düzgün bir şekilde söylemiyor. Eğlenceli hikaye, oldukça hızlı okuma. Normal insanların doğaüstü olayların farkında olduğu ve birlikte kolayca yaşayabileceği ilginç bir toplum.

melvinfl

Bana göre, Elric destanının en unutulmaz hacmi, ama belki de ilk okuduğumdan dolayıydı. Roman, Elric'i kendi evrenine geri dönüş yolunu bulmaya çalışan dünyalar arasındaki bir denizin üzerinde tasvir ediyor. Bu süreçte Moorcock'un halüsinojenik arazilerinin en ilginçlerinden bazılarına rastlıyor.