silkstudio

Silk Studio Studio itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Silk Studio Studio itibaren Texas

Silk Studio Studio itibaren Texas

silkstudio

Kocasının Londra konağında gelen icat edilmiş bir gelin hakkında aşk romanı.

silkstudio

Bunu sevdim! Bu serinin geri kalanının çıkmasını bekleyemiyorum. Her zaman olduğu gibi Ken Follett inanılmaz!

silkstudio

çok iyi bir kitap film başarısız oldu.

silkstudio

Bunu yakında tekrar okumam gerekiyor. Fantastik!

silkstudio

Taylor ve Callie'yi çok sevdim! Ve bitiş çok güzeldi! Bunun geldiğini görmedim. :) Birkaç küçük yazım hatası vardı ve Taylor küçük bir alfa erkeği olduğunu düşündüğüm birkaç şey söyledi, ancak bunların hiçbiri bu büyük okumadan düşmedi. Bir kez başladım, indiremedim. Yazar kasabayı ve insanları tanımlamak, aklımda mükemmel bir film oluşturmak için mükemmel bir iş çıkardı. Ladybugs ve Fireflies'i kesinlikle başkalarına tavsiye ederim.

silkstudio

This book embodies all aspects of life; dealing with fear, love, racism, family, friends, sorrow, and etc. Many of my favorite quotes are from this book. A book I wouldn't mind reading over and over again.

silkstudio

The book focuses on a very important topic that is rarely explored. I think it is the sort of volume that is best to own for easy reference, as it is the sort of book that you are supposed to work through and not just read. I recommend it for anyone who is frustrated by the ways that people try to resolve international and interpersonal problems.

silkstudio

An amazing and powerful story about one man's perseverance and courage. What he and his fellow POWs suffered was unbelievable.

silkstudio

Not as good as the first one, but still a good, quick read!