leoyeungkmfea8

Leo Yeungq Yeungq itibaren Kokangaon, Maharashtra 413701, Hindistan itibaren Kokangaon, Maharashtra 413701, Hindistan

Okuyucu Leo Yeungq Yeungq itibaren Kokangaon, Maharashtra 413701, Hindistan

Leo Yeungq Yeungq itibaren Kokangaon, Maharashtra 413701, Hindistan

leoyeungkmfea8

Hmong mültecileri ve Amerikalı doktorları arasındaki kültürel çatışma ve yanlış anlama nüanslarını zarif bir şekilde tasvir eden inanılmaz roman. Hiç bu kadar tutarlı bir şekilde okumadım ve bu kadar derin saygıyla, Batılı olmayan insanların dünya görüşünü detaylandırıyor ve aslında bu perspektifi erişilebilir kılıyor.

leoyeungkmfea8

Bu kitapla ilgili bir ton hatırladığımı söyleyemem, çünkü lisede okudum, yine de, eğer gerçekten baştan başardım ve eğlendiysem, o zaman benim için oldukça iyi olmalı. 1920'lerin yasaklanması ve sineklik yaşam tarzı ile ilgilidir. Bu kitapta gizli bir anlam ve sembolizm olduğunu hatırlıyorum, bu yüzden bugün geri dönüp tekrar okuyacak olsaydım, muhtemelen ilk defadan daha iyi olurdu, çünkü daha büyük yaşlarda, bu tür şeyleri tespit etmenin daha kolay olduğuna inanıyorum.

leoyeungkmfea8

GNR'ı seviyorsanız bu kitabı seveceksiniz. Her kız hakkında harika resimler ve biraz var.

leoyeungkmfea8

Başka bir favorim. Okul tarafından bana atandı, ancak okumaya başladığımda kendi kopyamı satın almam gerektiğini biliyordum. Hikaye, iyi bir ilerleme hızı ve asla okunması zor bir an ile iyi oynar. Çok dokunaklı, sonuna kadar.