caminicol

Camilla Nicoline Vik Nicoline Vik itibaren Saligrama, Karnataka, Hindistan itibaren Saligrama, Karnataka, Hindistan

Okuyucu Camilla Nicoline Vik Nicoline Vik itibaren Saligrama, Karnataka, Hindistan

Camilla Nicoline Vik Nicoline Vik itibaren Saligrama, Karnataka, Hindistan

caminicol

Bu kitabı, televizyonda yazdığı yeni keşfedilen babasıyla birlikte Los Angeles'ta geçiren 17 yaşındaki bir çocuk hakkında çok memnun oldum. İlişkinin güzelliği, yoga öğretimi, vejeteryan annesi, büyükannesi ve nihayet yakışıklı maço ünlü babasıyla buluşan iki kızkardeşi tarafından büyütülmüş olan Luke arasındaki zıtlığa dayanıyor. Keyifli bir yaş hikayesi geliyor ve keşke gençken okumuş olsaydım. Luke'un gençlik merakı ve ergen keşifleri hakkında biraz röntgenci bir kitap okudum. Aynı zamanda, biraz okunması da biraz düşünüldü, bir gün gerçekten telif hakkı olduğumuzu keşfedeceğimiz eski hissini ortaya çıkarmak (sadece Hollywood telif hakkı olsa bile). Hala liseye ders verirsem bunu öğrencilerime öneririm ve çok uzak olmayan bir gelecekte bir filme dönüşmesini bekliyorum.

caminicol

Çocukluk zorluklarının iyi yazılmış ve duygusal anılarını bulmak zor değil - Cam Kale'yi öne çıkaran şey, Walls çocuklarının alışılmadık yetiştirilmesinin arkasındaki karakter derinliği ve Jeannette ve onun üzerinde tuhaf bir şekilde ihmal ve yoksulluk sonucu ortaya çıkan sonuçlar. kardeşler. Pragmatik ve sıcak, hikayesi korku, üzüntü, öfke, hayranlık, yüksek mizah ve hatta kıskançlığı kışkırtır… deneyimledikleri çocukluk, ailenin geçtiği görünüşte kabul edilemez durumlar ve zorluklarla el ele giden yenilik ve macera ile zengindi. (kaçınılmaz olan, yoksunluğun ve davranışların en kötüsünün, ebeveynleri sonunda bir yere çağrı yapmakta ısrar ettikleri - şimdiye kadar geldikleri en kötü yer ve başka bir eve sahip olmalarına rağmen - 'ev' olduğu düşüncesidir.) Bu yolculuğun hikayeleri oluşan canlı ve bazen kişisel olarak etkilidir; En büyük çocuk olan Lori'nin bu kadar uzun süre gözlükten mahrum bırakılması beni çok üzdü; okul tarafından verildiğinde herkesin bu kadar mucizevi olduğunu düşündüğü şeyin doğal olarak görebildiğinin farkına varması gerçekten cildimin altına girdi. Ayrıca babaları paralarını çalıyorlardı, hem kızları hem de erkek kardeşlerini görecek pratik bir rüya için kurtuldular, onlara eğitim, kariyer ve güvenlik sağlayacak bir yolda. Ebeveynlerinin onları takip etme ve daha sonra esasen evsiz kalma kararı, Walls'in doğalarının eklemsel ve empatik tablosu sayesinde bir şekilde anlaşılabilir, ancak şok hala Jeannette'in annesinin her zaman bahsettiği 'aile arazisinin' değerinin ortaya çıkmasına devam ediyor özellikle de kadının açlık, sefil soğuk ve nemli küfün en kötü günlerinde görünen depresyonu ışığında. Bu kitabı sadece biyografileri okumakla kalmayıp, karakterin coğrafya kadar önemli olduğu “Yolda” tarzı kros seyahatlerine de tavsiye ederim; Jeanette’in anıları, benzersiz bir çocuğun vahşi ayrıntısıyla birleştiğinde, okuyucunun ailenin “clunkers” ından birinin ya da diğerinin sınırlarını aşmış gibi hissetmesini sağlayarak bir sonraki durağın 'yaşadıkları bir yer' olarak sayılacağını merak ediyor.

caminicol

My best friend introduced this book to me. I love the friendship in it. Just not the swearing. That is my forwarning

caminicol

Eleven Minutes by Paulo Coelho takes you into a young girl's life who is terribly disappointed by love. She turns to sex as a replacement for the needs of the heart. But just when she least expects it she meets a man who shows her that there is such a thing as love and sex as one act. This is far from a typical love story.

caminicol

I have been a historical romance reader for about eight years now, and I have no idea why I never picked up a Suzanne Enoch book before this year. She is quickly becoming one of my favorite romance authors with unique plots and intriguing characters! A Lady's Guide to Improper Behavior is a wonderful romance, with two deep characters. Both Colonel Bartholomew (Tolly) James and Theresa (Tess) Weller have suffered incredible losses and built up defenses to protect them from their own guilt. Although they both protect themselves in different ways (Tess hides in the crowd behind a proper facade while Tolly pushes everyone away with his "improper behavior"), they recognize their own pain in each other. Slowly, they begin to heal their wounds and move forward dealing with the challenges they face separately, and together, with society. I would highly recommend this novel to anyone who loves a tortured hero (Tolly is a perfect one!) who is willing to do anything for the love in his life and all those who are fans of Suzanne Enoch's writing.

caminicol

travel... even if you have no reason to.

caminicol

Oh, this is a great book about my favorite performer of all time. I super suggest it.