falconofthesun

Shawheen Khorshidian Khorshidian itibaren Topton, NC 28901, Birleşik Devletler itibaren Topton, NC 28901, Birleşik Devletler

Okuyucu Shawheen Khorshidian Khorshidian itibaren Topton, NC 28901, Birleşik Devletler

Shawheen Khorshidian Khorshidian itibaren Topton, NC 28901, Birleşik Devletler

falconofthesun

Benim için geri kalanı kadar iyi oynamayan bazı bölümler ve karakterler var, ama bunu 5 olmaktan alıkoyacak tek şey bu (“insan eliyle yazılmayan” gibi bir şey olduğunu düşünüyorum). Burada, gerçekten çok iyi olan kısımlardan dolayı kusurları daha sert buluyorum [Jonathan Franzen, şüphesiz bunu okuduğunuz için, not alın]. Açılış bölümü önümdeki sayfalara sert bir şekilde sırıttı ve Alfred’in zihinsel kötüleşmesini (ve Alfred ve Enid'in etkileşimlerini) yazan daha sonraki bölümlerin çoğu fantastikti. Bir aile (Alfred ve Enid yaşlanmakta olan ebeveynler) ve Noel için eve gelen yetişkin (az ya da çok) çocuklarla ilgili; dışarıya doğru fırlar ve oradan geçmişlerine geri döner. Acele ediyor, birlikte düşüyor, dağılıyor. Oldukça fazla mizah var. Ancak alarm zili yıllardır çalıyor.

falconofthesun

Meh.

falconofthesun

Bu kitabı yeni gelenler bölümünde kütüphanede gördüm ve kapağa ve başlığa dayanarak aldım. Beklenmedik bir muamele oldu! Arka kapaktaki bir inceleme, bir oturuşta yutulabileceğini söylüyor. Okuduğumda, baştan sona hepsini okumaya niyetim yoktu, ama tam olarak bunu yaptım! Karakterler çok iyi gelişti ve onlara ne olduğunu önemsedim. Daha doğaüstü kısımları (örneğin bir mezardan büyüyen bir şeftali ağacı, herkes en büyük sırlarını itiraf ediyor) hikayeye hafif yürekli eklemeler olarak buldum. Bunu okumak çok kolay ve keyifliydi. Hatta bitirmek için 2:30 am kadar kaldıktan sonra gerçekten yorgun olduğunu aldırmadı! (Ama tatildeydim bu yüzden ...)

falconofthesun

Bir şarap hoşlanan herkes için okumak gerekir.

falconofthesun

Eshgh