chingchi

SHIZUKA Chi Chi itibaren Montanel, Fransa itibaren Montanel, Fransa

Okuyucu SHIZUKA Chi Chi itibaren Montanel, Fransa

SHIZUKA Chi Chi itibaren Montanel, Fransa

chingchi

4. sınıftayken bu kitabı okudum, MOM İngilizce dersim için ... daha sonra, gerçekten anladığımdan emin değildim, ama tekrar okuduktan sonra, 4. sınıf okuma becerilerimi hafife aldığımı sanıyorum . ürkütücü ve güzel.

chingchi

Meh? Ann Brashares biraz bununla çarptı. Pekala, tam olarak değil-- beni yeterince eğlendirecek kadar bir şey vardı ve bir gün içinde kitabın tamamını sıkıştırdım, ama sadece diğerleri kadar iyi bulamadım. Maalesef, bu gerçekten isteyerek atlayabileceğiniz bir dizi değil; sırayla okumak çok daha iyi. Bununla birlikte, bu kitabı atlamaktan ve serinin en iyisi olan üçüncü okuduktan sonra durmaktan daha iyi olabilirsiniz.

chingchi

Bu kitap için hedef pazar olduğumu düşünmüyorum. Tam zamanlı bir romancıyım, henüz tam zamanlı para kazanmadığım için kocamın lütfuyla, ve bu kadar çok "yenilik yapma" baskısıyla mücadele etmem gerekmiyor (en çok?) çalışanlar kavga eder. Kitaplarımı göndermek konusunda rahatım; Zaman zaman kesinlikle direnç hissediyorum ama Steven Pressfield'ın "Sanat Savaşı" bu konuda bana daha yardımcı oluyor. Seth'in blogunu seviyorum, ama bana göre bu kitap zaten kendi başlarına olmayan insanlar için. İnsanların kitaplarım hakkında ne düşündüklerinden korkmalarına izin vermemeyi hatırlatmak için onları değiştirmeme izin vereceğim, ancak kendi başına yayınlanan bir yazar olarak şu anda bununla çok fazla mücadele etmiyorum. Yine de kısa bir kitap ama durumumu düşünmemi sağladı ve bu her zaman iyi.

chingchi

Edebi, felsefi ve bilimsel alıntılardan oluşan bir karışıklık ile eğlenceli, hafif bir okuma. Bazen yüzeysel buldum, bazen tonu rahatsız edici buldum. İzlanda ile ilgili bölümü en çok sevdim; onların başarısızlık ve sefaletle başa çıkma yolları beni orada yaşamak istiyor.

chingchi

Leslie'nin annesinden Xmas pressie.

chingchi

Eğlenceli olmasına rağmen karakterler Betsy kitaplarıyla hemen hemen aynı.

chingchi

Eh

chingchi

THE BESTEST BOOK IN THE WORLD!!!! lol. jk. it was my favorite book when i was like 4!

chingchi

everyone should read this book. must warn you it is disturbing but we should all know the truth!!!