hebersonbarbosa

Heberson Barbosa Barbosa itibaren Burj Hari Singh Wala, Punjab, Hindistan itibaren Burj Hari Singh Wala, Punjab, Hindistan

Okuyucu Heberson Barbosa Barbosa itibaren Burj Hari Singh Wala, Punjab, Hindistan

Heberson Barbosa Barbosa itibaren Burj Hari Singh Wala, Punjab, Hindistan

hebersonbarbosa

Translating...

hebersonbarbosa

Tutarsız olan bir dizide, bu gerçekten iyi bir kitaptı. Bölümler inanılmaz derecede kısa, eğlenceli ve hızlı bir okuma yapıyor. Cuma günü alın, pazar günü bitirin ve eğlenin. Ama ne yaparsan yap, X erkek olmasını beklemeyin, yoksa hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

hebersonbarbosa

“Her şeyden önce, böyle bir hata / açıklık. Her şeyden önce / özellikle tek başına bir gece, özellikle / bunun gibi, şimdi sona ermeye ne kadar yakın? yıldızların solması / sokak lambasının otobüs durağı olması. " İzin verilen bir metamorfozun restoratif gücü, bırakma ve her zaman çözülmeyeceği kabulü açıklığa kavuşmuştur. Tüm bunların ne kadar güçlendirici olduğu, kişi bu fikirleri kavramak ve nihayetinde günlük hayatlarına emmek için uğraştığında gerçekleşir.

hebersonbarbosa

Bu kitap, daha çok anılara, yaşam ve ölüm üzerine bir meditasyona, değişim gücü ve dilin gücü hakkında bir zamana benziyordu. Kayıt için bir zaman depremi, evrenin hafifçe değiştiği ve herkesin hiçbir şeyi değiştirme gücü olmadan geçmiş tüm kararlarını yeniden yaşamak zorunda kaldığı zamandır. Okumak zordu çünkü Vonnegut'u parlak bir büyükbaba gibi sevmeye geldiğimi hissediyorum ve kitap mizah parçaları ve tipik Vonnegut özlü dahisi serpilmiş olsa da, onun kendi ölüm oranı ile uzlaşmaya başlamasıyla ilgili çok şey vardı ve insanın herhangi bir şeyi gerçekten değiştirememesi (bu fikre tekrarlayan belirsizliği bu romanın ön saflarında yer almasına rağmen).

hebersonbarbosa

Jack Bayrağını antiphrase etmek için ... AŞK kozmik şeyleri SEVİYORUM. Genel olarak, galaksinin Koruyucularının konuşan rakunları ve ağaçları ve Rus uzay köpekleri için daha yumuşak bir noktaya sahibim, ancak Nova serisinin de büyük bir dizi öğesi var (bu durumda, söz konusu Rus uzay köpeği ile biraz ara dahil). iyi). Bahisler kozmik olarak çok büyük, dram mizahla karışıyor ve galaksideki en ölümcül kadın Gamora gerçekten çok fazla kıyafet giymiyor. Ne gibi değil?

hebersonbarbosa

Bu kitap beni ilk bölümden aldı. Harry teyzeyi patladığında çok seviyorum .... Çok harikaydı !! Bu kitapta, Harry, Ron ve Hermoine'nin arkadaşlarının bu kitapta gerçekten güçlenmeye başladığı bağını gerçekten görebilirsiniz. Bu kitapta Harry'i kurtarmak için hayatlarını sıraya koyacaklarını görüyorsunuz. Bence onlar kadar cesurlar. Arkadaşların bile aileye ne kadar yakın olabileceği beni şaşırtıyor ... bu kitabın gösterdiği şey bu.

hebersonbarbosa

Tabii bu kitabı çok seviyorum. Gerçekten komikti!