julia670d

Julia Norris Norris itibaren Syal, Uttar Pradesh, Hindistan itibaren Syal, Uttar Pradesh, Hindistan

Okuyucu Julia Norris Norris itibaren Syal, Uttar Pradesh, Hindistan

Julia Norris Norris itibaren Syal, Uttar Pradesh, Hindistan

julia670d

Translating...

julia670d

Kitabın arsada çok fazla deliği var ve Yunan mitolojisinin kullanımı hakkında bile başlamayacağım. Yazar, Yunan mitolojisinin sadece% 1'ini, Roma'nın% 0.05'ini almaya karar verdi ve hatta bununla birlikte tam bir karışıklık yaratmayı başardı. Bu kitabı Tartarus'a göndermek için yeterli olmalı ama içimdeki yunanlığı geri çevirmeye karar verdim ve aslında kitaptan keyif aldım. Mesele şu ki, bundan sonra ne olacağını bilmek istiyorum.

julia670d

Drizzt kitapları büyük edebiyat eserleri değildir, ancak D&D oynamak isterseniz eğlenceli olabilirler. Bu üçleme Icewind Dale üçlemesinden sonra yazılmıştır, ancak diğer kitaplardan önce gelir. İyi bir başlangıç noktası olduğu ve yazının Icewind Dale üçlemesindeki yazıdan en azından biraz daha iyi olduğu için bunu önce okumanızı tavsiye ederim.

julia670d

Genel olarak hikayeyi sevdim, ama yazı hakkında deli değildim. Mack'in sorularını çocukça ve Tanrı'nın cevaplarını olduğundan daha karmaşık hale getirdi. Kitabın yarısı (yaklaşık% 40 ila 80) biraz sıkıcı ve preachy. Genel olarak kötü değil, ama benim en sevdiğim değil.