marinieves

Mari Nieves Lorenzo Nieves Lorenzo itibaren Umarane, Maharashtra, Hindistan itibaren Umarane, Maharashtra, Hindistan

Okuyucu Mari Nieves Lorenzo Nieves Lorenzo itibaren Umarane, Maharashtra, Hindistan

Mari Nieves Lorenzo Nieves Lorenzo itibaren Umarane, Maharashtra, Hindistan

marinieves

Küçüklüğümden beri Strange'in kocaman bir hayranıydım. Gerçekten küçük. (Mesela, 3.) Ve hayır, sadece aynı saç kesimine, isme ve kedicik sevgisine sahip olduğum için değil. Genelde ne kadar saçma olduğunu sevdim. Tabii ki, bu kitap ortaya çıktığında, mutluluğumda dolaşıyordum. Temelde, 13 yaşındaki Emily'yi Blackrock adlı hayalet bir kasabada hafızasını kurtarırken takip ediyor. Eğlenceli tutmak için Emily'nin alaycı tutum dolu anlatısının yanı sıra çok sayıda bükülme ve dönüş (robot golemler, psişik çocuklar, kara kedi sahip) var. Sadece çok harikaydı. Ayrıca birkaç komik yan karakter vardı. İsimlerini telaffuz edemem ama harikaydılar. BTW, bu kitabın videosunu kesinlikle seviyorum. Çok fazla lurrrve.

marinieves

Başlamak için biraz zaman aldı, ancak tüm çalışmaları gibi iyi.

marinieves

Mısır'daki taksi şoförlerinin günlüklerini gösteren ve Mısırlıların zekasını gösteren hafif ve sevimli bir kitap

marinieves

This was an easy weekend read. A fun little mystery that includes some background on quilting for anyone who is a quilter. The first in a series of three quilting mysteries that feature NELL Fitzgerald, a young 20 something New Yorker who escapes to her Grandmother's after her wedding plans go offtrack thanks to her finace who has cold feet about the marriage. Add in a little small town, a murder and maybe even a little romance. What more could you want on a winter weekend!

marinieves

Better than Freakonomics.

marinieves

If you like reading about people who've had a glimpse of Heaven, then this is one you should really read...very unsettling. You don't need to be religious, to realize there just might be a place waiting for you.