ulasbayhan

Ula itibaren Les Loges, 03130 Neuilly-en-Donjon, Fransa itibaren Les Loges, 03130 Neuilly-en-Donjon, Fransa

Okuyucu Ula itibaren Les Loges, 03130 Neuilly-en-Donjon, Fransa

Ula itibaren Les Loges, 03130 Neuilly-en-Donjon, Fransa

ulasbayhan

Şu anda bu 1475 sayfalık canavara 1390 sayfa. 1950'lerin ortalarında yeni özgür olan Hindistan'ın inanılmaz bir portresi. Kültür, siyaset ve dinin detayı şaşırtıcı, karakter dizileri ve kesişen hikayeler de etkileyici. Kitaptaki bir numaralı eleştirim, karakterlerin çok karmaşık veya inandırıcı olmadığı yönünde olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Ancak, sonraki 90 sayfada neler olacağını görmek konusunda endişeliyim, bu yüzden yatırım yapmam için yeterince inanılırlar. Örneğin: Bayan Mehra neredeyse her zaman saçma ve Arun her zaman iğrenç. Meenakshi, itiraz etme nitelikleri olmadan tamamen tehlikelidir, Savita ise tuhaflıklar veya rahatsız edici nitelikler olmadan tamamen iyidir. Hepsi neredeyse hisse senedi karakterleridir, ancak amacın sembolizm veya yüce bir şey olduğunu sanmıyorum. Sadece yazarın zayıf olduğunu düşünüyorum. İzlenmesi gereken çok fazla karakter olduğunu biliyorum, ancak kitabın bu yönü beni rahatsız ediyor ve kitabın tamamı için etkileyici olması utanç verici. Beni rahatsız eden diğer bir şey, baştan sona serpiştirilmiş berbat şiir. Birçoğunun korkunç (Kuku beyitleri) olması gerektiğini düşünüyorum ve bunların çoğu muhtemelen iyi tercüme edilmemiş gerçek şiirdir. Sanırım birçok insan şiirin hikayenin vazgeçilmez bir parçası olduğunu ve pek çok açıdan katılıyorum olduğunu savunuyor gibi hissediyorum. Aslında insanlarla, şu anki kafiyenin işlevinin ne olduğunu düşündükleri hakkında konuşmayı çok isterim. Şu anda tam bir analiz için enerjim yok. Şimdiye kadar, bu kitabın ve yazması gereken çalışmaların inanılmaz derecede etkileyici bir başarı olduğunu düşünüyorum. Yazma stilinden aşırı derecede uzak durmadığım halde (yukarıdaki karakter eleştirime bakın), çalışmayı takdir ediyorum ve yine sonraki 100 sayfanın nasıl gittiğini görmek için heyecanlıyım. Bu gerçekten benim için tamamen farklı ve anlaşılmaz bir dünya açtı ve bu küçük bir başarı değil.

ulasbayhan

Yeni başlıyor - yorumlar kulağa hoş geliyor!

ulasbayhan

Kamu yönetiminde klasik eserlerin bir envanteri için, bu hiç de kötü bir kaynak değildir. Kronolojik olarak çalışmaları kapsar. Bölüm 1 "Erken sesler ve ilk çeyrek yüzyıl (1880'ler-1920'ler). Burada, Woodrow Wilson'un klasik" Yönetim Çalışması "ve Max Weber'in" Bürokrasi "bölümlerine bakar. Diğer yazarlar: Frank Goodnow, Frederick Taylor ve William Willoughby. İki (1930'lar-1950'ler) Yazarlar: Luther Gulick, Chester Barnard, VO Key, Jr., Herbert Simon, Dwight Waldo, vd., Vb. Eğer kişi kamu yönetimindeki önemli çalışmaların bir "örnekleyicisiyle" ilgileniyorsa, İşte kullanışlı bir katalog.

ulasbayhan

çok ilginç ve garip düşünürseniz, ama hikayenin çoğu gizem ve harika!

ulasbayhan

If half stars were available I would have given this book 2 1/2 stars. It wasn't a great book, had some shifts with time that was a little confusing, abrupt. In the end, I really wouldn't recommend it.

ulasbayhan

This is a great book and Saroyan's most famous. It's wonderful but I prefer his other work, which is even more wonderful, especially "The Daring Young Man on the Flying Trapeze."

ulasbayhan

1944 Newbery Medal Winner

ulasbayhan

My graphic design professor recommended this, and it's a very entertaining/comic read.