tomasnemecek

Tomas Nemecek Nemecek itibaren Polyany, Moskovskaya oblast', Rusya, 142450 itibaren Polyany, Moskovskaya oblast', Rusya, 142450

Okuyucu Tomas Nemecek Nemecek itibaren Polyany, Moskovskaya oblast', Rusya, 142450

Tomas Nemecek Nemecek itibaren Polyany, Moskovskaya oblast', Rusya, 142450

tomasnemecek

Bu beni düşündürdü. Üzgündü. Biraz daha geliştirilebileceğini hissettim, bu yüzden sadece 3 yıldız verdim. Okumaya değer.

tomasnemecek

Bu kitabın bir kopyasını NetGalley'den aldım. Hikayenin öncülü gözüme çarptı ve ilgimi çekti. Diğer kültürleri, özellikle de tarihlerini okumaktan büyük zevk alıyorum, bu yüzden Beşinci Krallığı okumayı dört gözle bekliyordum. Hayal kırıklığına uğramadım. Karakterler keyifli ve iyi yazılmış. CIA ajanı Bill Santana ile Meksika'dan seyahat etmekten ve Deanna'nın uzun, boğulmuş annesi Miranda ve Miranda'nın kaybolmadan önce bulunduğunu iddia ettiği Montezuma'nın kayıp mezarının yerini aradıklarında Dr. Deanna Vasquez ile seyahat etmekten keyif aldım. Bill ve Deanna arasındaki kimyayı izlemek eğlenceliydi. Onların romantizmi, Miranda'yı bulma gizemine ve Montezuma'nın mezarını bulma olasılığına ilginç bir folyo oldu. Bayan Pineiro, Meksika tarihini karıştırmak için harika bir iş çıkardı ve Montezuma'nın kayıp mezarının aranması bu endişeye kapıldı. FTC Bildirimi: Bu kitabın bir elektronik kopyasını NetGalley'den aldım.

tomasnemecek

Bu benim en sevdiğim kitaplardan biri. Sarah Agnes Prine'in karakterinin ne kadar gerçek olduğunu seviyorum - ÇOK inanılır. Bu kitabın sevgiye gerçek hayat gibi davrandığını da seviyorum. Bazen dağınık ve karmaşık ve sinir bozucu.

tomasnemecek

Mükemmel, Mükemmel. Demokratik ve Cumhuriyetçi spektrumun her iki tarafında da ilişkileri olan Liberter Cumhuriyetçi. Bir bütün olarak ecomony'ye dayanan bilgileri okumak bir zevkti.

tomasnemecek

Ortadoğu'nun bugünkü neden olduğunu anlamak isteyen herkes için bu kitabın nasıl önemli bir okuma olduğunu vurgulayamıyorum. Uzun, yoğun yazılmış ve çabaya değer. Bu kitap bana 30. yaş günümde hediye olarak verildi ve o zamandan beri üç kez okudum.

tomasnemecek

Mısır kumlarının derinliklerinde, şeytani firavun Aknaseth'in uzun süredir kayıp ve gömülü piramidinde hiyerogliflerle yazılmış eski ve kötü bir şarkı keşfedildi. Bu şarkı dünyanın duyması için yapılırsa, insan dünyasına Kıyametin açığa çıkacağı yazılır… Şeytan, hüküm sürecek ve seçilenlere ölümsüzlük verecektir. İğrenç Egyptologist, Helmut Hartkopff, nihilistik multi-milyarder yardımıyla Üçüncü Festus Baustone, şarkıyı her ne pahasına olursa olsun hayata geçirmek için ne gerekiyorsa yapacak - tek kızı kurban olsa bile. Milyonlarca hayranı tarafından “Gitar Tanrısı” olarak adlandırılan Kirk Vaisto, kısa süre sonra kendini ilahi iyi ve anıtsal kötülük güçleri arasında sıkışmış bulur. Vaisto, onu eski Mısır tarihindeki kutsal olmayan bir bölümden Kutsal Haç'ın kalıntılarına, konser sahnesine ve tüm bunların ötesinde Cehennem'in en uç noktasına götüren müzikal bir yolculuğa başlar. Kirk Vaisto bir ömür boyu performans verecek ve dünyamızı kötülükten kurtaracak mı… yoksa hepimizi elinin felçiyle yok edecek mi? Kirk Vaisto Armagedon Akoruna çarptığında ne olacak?

tomasnemecek

Too tired to write much, finally finished this book, which isn't a result of the author's writing, but more that I had a lot on my plate this summer to deal with. Laurie, keep going with the series. I love the relationship between Russell and Holmes, very believable.