ervieayagan

Ervie Ayagan Ayagan itibaren Troitsko-Kolychevo, Vladimirskaya oblast', Rusya, 602357 itibaren Troitsko-Kolychevo, Vladimirskaya oblast', Rusya, 602357

Okuyucu Ervie Ayagan Ayagan itibaren Troitsko-Kolychevo, Vladimirskaya oblast', Rusya, 602357

Ervie Ayagan Ayagan itibaren Troitsko-Kolychevo, Vladimirskaya oblast', Rusya, 602357

ervieayagan

Bu harika bir kitap. Okumaya başladım çünkü itiraf edeceğim, 'yapmalıyım' gibi hissettim, ama içimdeki birkaç bölüm kötüydü ve yazamadı. Oku onu.

ervieayagan

Divergent trenine geç atladığımı biliyorum, ama sonunda okuduktan sonra kendimi daha önce okumayı dilediğimi fark ettim. Kendimi Beatrice'i baştan beri oldukça sevdim, çünkü mükemmel değildi, ama karar verme ve onun için doğru olanı yapma cesaretine sahipti. Kusurları yüzünden onunla gerçekten ilişki kurabilirdim ve cesareti yüzünden ona baktım. Bu kitapla ilgili tek sorunum, arsa noktalarında biraz halsiz olduğunu gördüm. Yazı, kitabın fütüristik ortamını tanımlamanın yanı sıra Beatrice'in kitap boyunca farklı durumlarla nasıl başa çıktığı konusunda bilgilendirici oldu. Genel olarak, kesinlikle bu kitabı distopya kitaplardan hoşlanan herkese tavsiye ederim. Her şey söylendikten ve yapıldıktan sonra, Divergent'e neredeyse mükemmel bir okuma için 4.5 / 5 veriyorum.

ervieayagan

Bu kitabı çok beğendim çünkü konu okuduğum diğer kitaplardan çok farklı. 30'lu yıllarda sirk hayatının tanımları iyi yapılmıştı ve trenlerde yaşam hakkında bilgi edinmek hoşuma gitti.

ervieayagan

The Abbey girls are abck in town, dancing more and growing up, away from school and the Abbey.

ervieayagan

Gabriel García Márquez is incredible. I've loved everything I've read from him, and just now I've decided to try to read all of his novels, at least until I stop enjoying them. This very short book is no exception. It shows that GGM's magical writing ability is still there into the 21st century.