ojowell317

Barbara itibaren Mount Vernon, IL 62864, Birleşik Devletler itibaren Mount Vernon, IL 62864, Birleşik Devletler

Okuyucu Barbara itibaren Mount Vernon, IL 62864, Birleşik Devletler

Barbara itibaren Mount Vernon, IL 62864, Birleşik Devletler

ojowell317

Bu kitap başlamak için biraz yavaştı ama sonra yavaş yavaş hız kazandı. Bu iyi bir kitaptı ama bazı bölümler tam olarak dikkatimi çekmediği için biraz sıkışık oldum. Bu nedenle her şeyimde olması gerektiği kadar şok değildim ve olan tek şey gözlerimin genişlemesi ve okumaya devam etmemdi ama benim için gerçek bir şok olmadığını söylememdi. Evet genel olarak iyi bir kitap oldu ama zaman zaman biraz sürükle yaptı. Hala ikinci kitabı okumak istiyorum çünkü herkese ne olduğunu ve ne yapacağını bilmek istiyorum. Şimdi merak ediyorum ki ikinci kitap Michael'ın bakış açısına göre mi olacak çünkü bu onun başlığı. Onun bakış açısından daha fazlasını elde etmek için de ferahlatıcı olurdu. Ayrıca bu kitapta zamanın ne kadar hızlı geçtiğine inanamadım. Ve zamandaki ve karakterdeki sürekli değişim beni okumaya devam etmek istedi, ancak bazen çok uzun sürdü ve sürekli değişim, daha önce bulunduğumuz ve o zamana kürtaj yaptığımız için daha önce ne olduğunu düşünmem gerekiyordu ve bölüm bittikten ve devam ettikten sonra gerçekleşen önceki zaman ve olayları düşünmemek. Bazen bir zamanlar bölümler biraz fazla devam etti, ancak bu nedenle yeni bir zamana ve yeni bir personele taşınmadan önce daha önce neler olduğunu unutmamıza katkıda bulunuyor.

ojowell317

http://breesabookworm.blogspot.com/ Bu kitabı okurken ne olacağını bilmiyordum, çünkü daha önce yazar Debora Geary'ı daha önce hiç duymamıştım. Bu kadar iyi ve sağlam bir hikayeyle yazılmasını beklemiyordum! Çok iyi yapılmış! Ayrıca, kısa. Kitabı bir saat gibi okudum. Ama dolu. Ana civciv Mick ve matchmakers.com'da o maçta bulmakta zorlanan tüm insanları bağlayan takımın lideri. Kitabın odak noktası, bir bahis kaybederken, matchmakers.com'a kendi profilini eklemek zorunda olan Mick. Bunu yaparken Sam'le tanışır .... onun mükemmel uyumu mu? Miri ve Derrick de aşık olduğumuzu gördüğümüz harika yan karakterlerdir! Tamam, işte buradaki bulanıklık: MICK Guppy bilim adamı ve kendine özgü tanışma maceralarının kurbanı. MIRI Astroloji vızıltı ve daha iyi için buharlı seks organizatörü. DERRICK Veri dehası ve yaşam salak. Kişisel bir dokunuşla web 2.0 çevrimiçi flört servisi olan MatchMakers.com'da maç ekibiyle tanışın. Mick ekibine liderlik edebilir, bir erkek bulabilir ve sonunda Match the Loser'ı kazanabilir mi? Lepistesler hakkında biraz mizah, biraz romantizm ve ara sıra önemsiz şeylerin tadını çıkarın. Bu okumayı gerçekten çok sevdim. Dediğim gibi, hızlı, ama tamamlandı. Bazen böyle kitaplar okuduğunuzda, yazı kısalır, hatta arsa biraz topal olur. Bunun iyi yazılmış ve çok sağlam olduğunu düşündüm. Bu yazardan daha fazla Roman Nibbles için görünümde olacağım !! Roman Nibbles ... ne güzel bir fikir !!

ojowell317

daha önce hiç yaşanmamış bir köle komplosu hakkında kafa karıştırıcı ama büyüleyici bir kitap ...

ojowell317

Jessica Bell kalbimi yırttı. String Bridge bu kitaplardan biri. Bu, tek bir oturuşta okumak zorunda olduğum bir hikaye çünkü karakterlerle hemen bir bağ kurdum. Melody'nin hikayesini okudum ve “Bu benim hakkımda yazılmış olabilir” diye düşündüm. Sevimli kız, Tessa ve evli olmadığım gerçeği, ama tüm düşünceler, güvensizlikler, içselleştirmeler, kavgalar, duygular — hepsi ben. Bence iyi kitapları çoğu kitap için harika kitaplardan ayıran şey budur. Okuyucu kendilerini sayfalarda görebiliyorsa, kişisel bir düzeyde buldukları için her düşünce veya cümle ile başını sallayabilirlerse, BAM-sihir. String Bridge benim için sihirdi. Melody’nin acılarını ve duygularını kendimmişim gibi hissettim. Alex'ten saçmalıkları yenmek ve ona bağırmak istedim. Masum küçük Tessa'yı hastaneye atmak ve aldığı kötü duyguları veya yara izlerini silmek istedim. Zamanı geri sarmak ve bir değişiklik talep etmek istedim. Nedenini söylemeyeceğim veya çok fazla ayrıntı vermeyeceğim, çünkü normal insanlar hakkında duygusal kitaplardan hoşlanıyorsanız (bu kitapta doğaüstü güçler veya paranormal yaratıklar yok), o zaman String Bridge'i okumayı şiddetle tavsiye ederim, ancak herhangi bir şeyi mahvetmek istemiyorum sizin için büyüklüğünden. Elinizde doku olması için sizi uyaracağım. Bir öz olduğumu ve duygusal Noel reklamlarında ağladığımı (mutlu gözyaşlarım) bildiğimi itiraf edeceğim. Doku kutusuna ulaşmam çok fazla bir şey gerektirmez, ancak bu kitabı okurken yırtılmamak için kalpsiz olmanız gerekir. Kalp tellerinizle oynar, sonra onlara çeker, sonra onları parçalara ayırır. Bu kitabı okuyamazsınız ve taşınamazsınız.

ojowell317

Tamam, bu yüzden öncül gerçekten inanılmaz ama tamamen işe yarıyor ve sizi içeri alıyor. Güçlü kadın öncü çaylak polis ve hızlı tempolu aksiyon onu benim için bir sayfa çevirici yapıyor. Gerçekten çok keyif aldım ve daha fazla kitabını okumak isterdim.

ojowell317

Daha akılsız, kolay okuma. Onun "Payetli Aşk Tanrıçası Adası" nı tercih ettim.

ojowell317

I have never read a book that had to do with suicide that made me laugh in parts. These 4 random people who think they want to kill themselves decide not to for a while and to help each other.

ojowell317

I loved this book

ojowell317

This was one of my first Kindle reads (okay, in defense, I was on a 3 week trip and needed to travel light)- I downloaded it without noticing it was 661 pages. Kindle doesn't display page numbers, it displays percentage read and it felt like the needle never moved as in "Really, I'm still at only 11%?" To me, this read like an updated rip-off of Catcher in the Rye only two times as long and without the payoff.

ojowell317

I always enjoy Tom Lichtenheld's pictures. The kids will enjoy seeing all of the different machines It's fun to see them holding a teddy bear or having a blanky.