hmhelles

Hillary Hellesto Hellesto itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Hillary Hellesto Hellesto itibaren Texas

Hillary Hellesto Hellesto itibaren Texas

hmhelles

Devrimci savaş ve sivil katılım hakkında genç yetişkin kitabı. Hikayeye gömülü küçük tarih dersleri. İlginç, heyecan verici, sempatik karakterler.

hmhelles

Sahte bir SE Asya gezgininin bir tür parodi. Kendimi SE AZN olmak, bu kitabı okumak biraz rahatsız edici bir deneyim oldu. Sınırda saldırgan, ama bu tür şeyler her zaman en komik değil mi? Filipinler'e uçuşu çok daha katlanılabilir hale getirdi.

hmhelles

Bu kitaptan gerçekten keyif aldım, hızlı bir okuma ve eğlenceli bir gizem. Ayrıca, hayatınızda gerçekleştiyse bu problemleri nasıl ele alacağınızı düşündürdü, kendinizi hangi karakteri buldunuz?

hmhelles

Bu adalet ve kurtuluş romanında büyük bir çekicilik var, ama benim için pek işe yaramıyor. Neredeyse sahte alegorik tarzda anlatılan bu kardeş ikizlerin (Dallas ve Florida) hikayesi doğumda terk edildi ve sonunda çocuklarının evinde acı ve işkence hayatından, gençlik ve yaşamlarının kaybını üzen "neredeyse" yaşlı bir çift tarafından kurtarıldı değerliliği. Karakterler sıcak bir şekilde çiziliyor, ancak yine de bir tür karikatürde var. Bununla birlikte, iyi niyetleri ve mutlu, haklı bir sonu olan bir şey okumak güzel. Her ne kadar övgüye değer olsa da, neden İngiltere'de Carnegie Madalyası verildiğini anlamakta zorlandım.