thomashelzle

Thomas Helzle Helzle itibaren 4671 Iming, Avusturya itibaren 4671 Iming, Avusturya

Okuyucu Thomas Helzle Helzle itibaren 4671 Iming, Avusturya

Thomas Helzle Helzle itibaren 4671 Iming, Avusturya

thomashelzle

Bu kitap uzun zamandır okuduğum en iyi kitaplardan biri. Kendimi ve hepsinde kendimi görüyorum. Hepsi ile ilişki kurmak çok kolaydır. Aşağı koyamadım. Çok harikaydı, hatta çığlık attığım bir şeydi çünkü ağladığım son kitap City of Glass idi. lols. Ellen Hopkins veya Lisa McMann'den hoşlanıyorsanız, bu kitap sizin için ... zekice yapılır! ♥♥♥

thomashelzle

Bu çok düşünceli bir inceleme olmayacak, sadece bir heyecan ifadesi olacak. Kimse bana harika bir yazar Katherine Mansfield'ın ne olduğunu söylemeden hayatımda nasıl bu kadar ileri gittiğimi bilmiyorum. Modern kısa öykünün ustasıydı. Okuduğum 20C kısa öykü koleksiyonlarının çoğunu düşündüğümde, ilk önce Mansfield'in geldiğini ve daha iyisini yaptığını düşünüyorum. Ve Virginia Woolf'un neden onun tarafından bu kadar tehdit altında olduğunu hissettiğimi gördüğümde çok korkunç bir an vardı, çünkü kitabı kapak veya ön maddesi olmadan okuyacak olsaydım, Virginia'nın gerçekten iyi bir formda olduğunu düşünmüştüm! Sadece Yeni Zelanda'ya yapılan referanslardan şaşırmıştım. Burada bazı düşünceler: http: //alisonkinney.com/category/mans ... Teşekkürler!

thomashelzle

Matilda bana kendimi hatırlatıyor :) temel olarak "okunabilir" bir şey varsa o zaman Matilda çoktan okudu :)

thomashelzle

Ne zaman ne zaman "John McPhee" ve "ince cilt" seslerini duysam, kısa okuma zevki yaşasın. Bir New Yorker veterineri olan yazar rastgele bir konu seçip onunla uçacak. Bu yüzden portakallar hakkında bir kitabımız var ve bu rapturously eğlenceli. Şiddetle tavsiye edilir - McPhee'nin eserleri, uzun eserler de dahil olmak üzere. Ücretsiz trivia fu. (Çoğu portakal limon köklerinde yetiştirilir mi ?!) Dört yıldız. Joe Bob kontrol et diyor.

thomashelzle

Odysseus ve Penelope tekrar yaşıyor! Bu kitabı bir süredir kullandım, ancak etrafındaki tüm yutturmaca yüzünden okumaktan kaçındım. Ben hatalıydım. Bu hikaye, sahip olduğu tüm yutturmaca ve daha fazlasını hak etti. En büyük düşmanın kendisinin zamanı olduğu zamansız bir hikaye, krono-çekişmeli bir adamın hikayesini, geçmişine ve geleceğine yolculuk edebilecek bir adamı anlatır. Tüm roman, girişimleri sırasında geride kalmak zorunda kalan karısının ve eşinin, bu çılgın durumlarda normal yaşamın parçalarını korumaya çalıştığını, sadece ikisini de kurtarmak için aşklarına uzandıklarını anlatıyor. hikaye çizgisini sürükleyen kitap, aynı zamanda inanılmaz derecede iyi yazılmış ve serseri, sanat ve şiir ile işlenmiştir. Başka hiçbir kelimem yok, fakat bu güzelin benim için bir hikayesi olmaması sık sık değil.

thomashelzle

Bu müthiş oldu ve kesinlikle sayfalar arasında uçtu. Bu seri, kitaplardan herhangi birini okumaya başladığımda, bitirene kadar bırakma arzusu duymadığım sadece bir tanesi. Silver Borne istisna değildi ve ilk sayfayı okuduğumda, beni ilgilendirdi ve sonuna kadar dahil etti. Başkaları için mahvetme korkusuyla ilgili ayrıntılara girmek istemiyorum. Ama bunun Mercedes kitaplarından en sevdiğim şey olduğunu söyleyebilirim, kafamın dönmesini sağlayan çok fazla aksiyon var, romantik bir tatlıydı ve zaman zaman ulaşmak, bazı karakterleri sürükleyip bunları basmak istiyordum. bir tokmak ile baş. Diğer kitapları sevdiyseniz, aklımda bu en yeni taksitin keyfine varacağınıza şüphe yok.

thomashelzle

Hikaye için 3-4 yıldız, sanat için 5 yıldız. Güzel. Ve, bir Rincewind kitabı için, Rincewind'a razı olunca alçakça. Neyse ki yorucu oluyor, ama bu kitapta değil. Ayrı Discworld denizciler bir araya geldiğinde gerçekten çok seviyorum, ve bunun büyücüleri, Rincewind (iç çekişi), Kaptan Havuç, Vetinari, da Quirm, Silver Horde, tanrılar, bataklık ejderhaları, filler ve Ölüm. Mükemmel. Sanatın güzel olduğunu söylemiş miydim? Kesinlikle güzel. Not; Ponder Stibbons'a bayılıyorum.

thomashelzle

Bence, arsa / dünya inşaatı gelişimi açısından, şu ana kadar herhangi birinden en çok bu psy / changeling taksitini kullandım. Psy'nin tarihini öğrenmekten gerçekten çok zevk aldım ve Silence'ın nasıl hayata geçirildiğinin etkileyiciydi - kişisel bir örnek olarak görüldüğü gibi (ya da onun gibi bir şeyin) bir cevap olabilir - mükemmel olmasa bile - Psy'nin bazı gerçek sorunları var. Kendimi gerçekten her iki müşteriden de hoş buldum - kontrolü için dev ve saf, saflık; ve Katya, kitabın ne kadar kırıldığına rağmen hâlâ yetkin olmayı başardığı için. Yaptıklarını veya mantıklı olduğunu düşündükleri her şeyi bulamadım (hatta dahili olarak tutarlı), ancak benim için hikayenin önüne geçen hiçbir şey yoktu. Görüşmelerin bazıları da SCORCHINGLY sıcaktı, bu benim için asla kötü bir şey olmayacak. Sonuçta, bunu 8/10 vermekten mutlu oldum - bana bunu hatırlattı, aslında? Bu diziyi sevdim!

thomashelzle

Filmi izledim ... şimdi kitabı okumalıyım :)

thomashelzle

Bu hafta sonu CD'de bunu dinledim. Klasik Grisham - biraz tahmin edilebilir ve tam olarak derin değil - ama kitlesel ellerin dünyasında ilginç bir görünüm. Arabada 5 saat yaptım, çabuk geç!

thomashelzle

Ne inanılmaz bir hikaye anlatan. Bu kitap 2 gün içinde okuyabileceğiniz veya her seferinde bir sayfanın tadını çıkarabileceğiniz bir kitaptır. Woodrell'i daha önce hiç okumamıştım ve şimdi yazdığı her şeyi okumak istiyorum.

thomashelzle

LOL komik, yanı sıra dokunaklı!

thomashelzle

Çevre sorunları hakkında hızlı kolay bilim kurgu kitabı.

thomashelzle

Dünya dostu bir zealot olmamakla birlikte, bu kitap sadece blogosferde ve başka yerlerde okuduğumu doğrulamaya devam etti. Tüm kişisel bakım ürünlerimi aşamalı olarak kaldırıyorum ve hayatım boyunca temiz, toksik olmayan şeyler ekliyorum. Bu kitap hakkında gerçekten sevdiğim şey, günlük ürünlere alternatifler için gerçekçi önerilerde bulunmaları - bakkallarda, çevrimiçi olarak satın alabileceğiniz veya kendinizi evde yapabileceğiniz şeyler. Ancak her öneri ve uyarıyı belgelenmiş (ve dipnot edilmiş) bilimsel kanıtlarla yedeklerler. Bunu www.nomoredirtylooks.com adresindeki yayın sonrası web sitelerinde yapmaya devam ediyorlar, beğenip beğenmediklerini, okumaları için arkadaşlarıma vereceğim.

thomashelzle

Benim için bu Büyük Amerikan Romanı. Birkaç yılda bir tekrar okuyorum. İnsan deneyimi boyunca dayanılmaz bir dürüst yolculuk - umut, keder, sevinç, aptallık, hayal kırıklığı, sıkıntı, günah, kurtuluş ve barış. Çok bilge.

thomashelzle

Bu beni inanılmaz derecede kızdırdı. Yine de, bir parçam hala Isabel Archer'ı seviyor.

thomashelzle

Bu kitabı yeniden okuyorum. İki kere sevdim!

thomashelzle

franny sevdim. hayvanat bahçesine giremedi.

thomashelzle

Müfettiş Ian Rutledge, Trevelyan ailesindeki üç şüpheli ölümü araştırmak için Cornwall'a gitti. İki yarım kardeş, biri ünlü bir şair, iddia edildiği gibi intihar etti. Kısa bir süre sonra, başka bir yarım kardeş merdivenlerden ölüme kadar yuvarlandı. Rutledge'ın kuşkuları, şairin ayetinin, 1.Dünya Savaşı'nın siperlerinde kendisine teselli etmesiyle renkleniyor. Bu ürkütücü demirleri, zengin ama trajik bir aile ve geçmişi rahatsız etmek istemeyen öfkeli köylülerle klasik bir İngiliz gizemidir. Ürkütücü yaşlı bir kadını, her şeyi bilen bir hizmetçiyi ve loş bir yerel polisle uğraşın ve klişe için bir reçete olabilirsiniz, ancak sanırım bu roman bunun üzerinde yükseliyor, çünkü Ian Rutledge çok güçlü bir karakter. Polis müfettişi ve savaş kabuslarıyla başa çıkmaya çalışan kabuk şoklu bir veteriner, genellikle Rutledge'nin kafasının içinde yaşayan ölü bir İskoç şirketi biçiminde. Rutledge tarihinin daha fazlasını isterseniz, muhtemelen bu ikinci romandan önce bu dizinin ilk kitabını okumalısınız. Todd'un kitaplarını okumayı dört gözle bekliyorum.

thomashelzle

How do you create a psychopath? Brilliantly written, fast paced story delivering punch after punch of emotional hits from start to finish.

thomashelzle

had to read for battle of the books, ok.

thomashelzle

My high school English teacher let me out of most of the class assignments to read this book. Growing up in Montana, it was one of the first pieces of AA literature I had been exposed to, and changed me. Beautiful Beautiful.

thomashelzle

I didn't get very far in to this one. Maybe it was too simple, or the narrator dumbed it down to far for me (I listened to the audio book).