yana_soban

Yana Soban Soban itibaren Süleymaniye Köyü, 58760 Süleymaniye Köyü/Hafik/Sivas, Türkiye itibaren Süleymaniye Köyü, 58760 Süleymaniye Köyü/Hafik/Sivas, Türkiye

Okuyucu Yana Soban Soban itibaren Süleymaniye Köyü, 58760 Süleymaniye Köyü/Hafik/Sivas, Türkiye

Yana Soban Soban itibaren Süleymaniye Köyü, 58760 Süleymaniye Köyü/Hafik/Sivas, Türkiye

yana_soban

Öldürmek için zamanınız varsa, ama en iyi erik kitabı değil, yolunuzdan çekilmediğiniz takdirde okuyun.

yana_soban

Genç kurgu iyi olduğunda şaşırmayı bırakmalıyım. printz-ödüllü kurgu (bilirsiniz, tüm yetişkinlerin okuduğu ve "bu gençler için mi ??" dediği edebi genç kurgu ödülü). avustralya genç kurgu. karmaşık, çok katmanlı bir genç kurgu. bu kitap yukarıdakilerin hepsidir ve dikkat çekicidir. seks, uyuşturucu ve rock'n roll, şiddet ve korkunç suçları var, şok ve dehşet ve suçluluk ve korkunç sırları var ve ölümle açılıyor. bu benim gençlik kurgu türüm. çoğunlukla kayıp ve kaybolmakla, kurtuluşa çok yakın olmakla, ama sinir bozucu bir şekilde reddedilmekle ilgilidir. genç kız varsayılan vahşi bir hayvan gibi en derin pişmanlık ve en derin pişmanlık pozisyonu ile ilgili. uluyor. Şaşırtıcı - jellicoe yolu hem konusunda hem de hikayenin anlatıldığı şekilde sofistike. aslında hikayeleri italik olan şeylerin salınımına girmem biraz zaman aldı. hikayenin geri kalanıyla ilişkileri nedir ?? ama iyi bir kayıptı - çekici insanlar ve sevimli küçük knickknack dükkanları ile şehrin ilginç bir yerinde nerede kayboldu, yanlış kahrolası mahallede bir iş görüşmesine geç kaldığınız tür kayıp değil. ve ortaya doğru, arsa biraz tahmin edilebilir hale geldi, ama bu bile önemli değildi, çünkü bu noktaya kadar bu karakterlerin yaşamlarına bu kadar şaşırdım - bunun için her şeyi biliyordum. düzenli tatlı sonu olan bir kitap olmayacak. önemsediğim ve kitabı kapatmaktan nefret ettiğim güçlü üç boyutlu karakterler yarattı. gerçekten - Ben uyku mücadele beri bir süre oldu. uykuyu seviyorum - uykum neeeed. ama kendimi bunu okumaya devam etmeye zorladım ve sonunda vermek zorunda kaldığımda, en derin kızgınlıkla oldu. Bu zengin ve duygusal olarak karmaşık bir masal, ve önümüzdeki hafta bu panele gittiğimde, kendimi ona biraz atmam ve beni yanına alması ve her gece bana masal anlatması için yalvarmam gerekebilir. gelecek nesiller için burada ağlamadığımı anlatacağım. ama bu kesinlikle bu şekilde eğimli olanlarınız için ağlayan bir kitap. İyi bir ağlamadan önce olan boğaz olayını aldım, bu benim için yeterince sıra dışı, ama insanların doğum gününüzde bir köpek yavrusu öldüğünde ağlayacağını umuyorum. ve her dakikasını seveceksin. (spoileri görüntüle)

yana_soban

Review to follow

yana_soban

Not as good as the first book, but still better than 99% of anything out there.

yana_soban

Liked this woman more than anticipated. I THOUGHT I would dislike her intensely but I felt an empathy for her. Her style: not mine. (I'm one of those home birth/nurse on demand/encourage the imagination types.)But really; all we are all doing is trying to do what we feel if the best for our children. What's the best? Who knows? What do we really want for our children? Happiness? Success? Chua says with total confidence (I think she's right on this one)that children raised the American way are NOT happier than children raised the Chinese way. Isn't this what we want. We want our children to be happy. To be happy, must we be successful? Successful what? Musicians? Lawyers? Writers? Humanitarians? Some reviewers believe that Chua is guilty of child abuse and that her children will bear the scars of this abuse throughout their lives. Maybe so. But I think most (all?) of us are guilty of the same. Haven't we all subjected our children to difficulty that was hurtful? I know I have. Was it intentional? Of course not. Neither is Chua's. She is simply raising them in a way that she believes will foster them to reach their greatest potential. A bit excessive you say? Yup. But she simply can't help herself. She's a tiger. One willing to be tamed (somewhat).

yana_soban

Good. Your basic Jodi Picoult book - people facing tough decisions.

yana_soban

You can always count on Nick Hornby ("About a Boy," "High Fidelity," "A Long Way Down," etc.) for an easy, witty read. "Slam" is written from the POV of a 16-18-year old boy in London whose only care in the world is skateboarding until he finds himself in an adult situation. Not Hornby's best, but I do think it's impressive how well he captures the voice and cluelessness of a teenager.