inhousejake

Jakob Grauds Grauds itibaren Keturakiai, Litvanya itibaren Keturakiai, Litvanya

Okuyucu Jakob Grauds Grauds itibaren Keturakiai, Litvanya

Jakob Grauds Grauds itibaren Keturakiai, Litvanya

inhousejake

Gerçekten ilginç "anı" tipi bir ıstakoz balıkçı kitap ve küçük bir ada üzerinde büyüyor. Çok okuryazar ve iyi yazılmış, ancak küçük bir dil içeriyor.

inhousejake

Bu yaygın olarak Saskia Noort'un en kötü romanı (eleştirmenler neredeyse evrensel olarak panned) olarak düşünülüyor, ancak tam tersine gideceğim ve aslında bunun benim favorim olduğunu düşündüğümü söyleyeceğim. Öncül (eş değiştiren çiftler) çok açık bir şekilde titilla olarak yaygın bir şekilde dağıtıldı, ancak hiç bu şekilde almadım (özellikle de gerçekten o kadar seksi olmadığı için). Erkek bakış açısının karakterin deliliğe inişi ve bu inişi yapan her şey büyüleyici bir karakter çalışması yapar. Hiçbir şekilde mükemmel bir kitap değil, ama hızlı ve değerli bir okuma.

inhousejake

Dune'i gerçekten çok seviyorum. Ancak Frank Herbert'in geri kalan kitaplarının rahatsız edici bir şekilde yazılmış ve kadın düşmanı olduğunu düşünüyorum.

inhousejake

tamam. süper güçleri nasıl güzel olduğunu düşünüyorum

inhousejake

Bu kitap en iyi giler! @ !!!!!!!!!! mcm piyano çalmak istiyorum ... <3

inhousejake

Fun read, but wasn't my favorite.

inhousejake

Great stuff (though I tend to skip over the more tortuo(i)s(e) Lewis Carrollesque dialogue interludes). I promise to finish this review when I finish the bo