jokers

Alex Zhylenko Zhylenko itibaren 049 12 Bohúňovo, Slovakya itibaren 049 12 Bohúňovo, Slovakya

Okuyucu Alex Zhylenko Zhylenko itibaren 049 12 Bohúňovo, Slovakya

Alex Zhylenko Zhylenko itibaren 049 12 Bohúňovo, Slovakya

jokers

Vaov! :-) Bu kitabı benim kadar sevmeyi beklemiyordum. Ve belki de okuduğum en etkileyici YA kitabı olduğunu ekleyebilir miyim? =) yetişkin kitaplarını okuduktan sonra beni mutlu ediyor bc YA romantizm kitaplarına döndüğümde sulu detayları kaçırdığımı hissediyorum. Bu kitap, annesi annesi yaptığı her şeyi kontrol eden ve herkesin mükemmel bir aile olduklarını düşündüğü için çok endişelenen Brittany'nin isimleriyle ilgiliydi. Ancak, Brittany'nin zihinsel engelli bir kız kardeşi var, babasını neredeyse hiç görmüyor ve annesi her zaman çılgınca ve sürtük, bu yüzden hayatı başka birinin yaşadığı gibi. Aptal BF'den Colin'in onu aldattığını ve tamamen pantolonunun içine girme ile ilgili olduğunu söylemiş miydim? Sonra Alex'le tanıştı ve dayanamayacağı Meksikalı kötü bir çocuk. Herkes asla bir ilişki kuramayacaklarını biliyor, arkadaşları ondan gerçekten hoşlanmıyor ve ondan hoşlanmıyor. Uyuşturucu sattığını ve sert çekirdekli uyuşturucular yaptığını sanıyorlar, değil. Hepsi dövmeli ve kaslı. (ve HAWT) Ancak, muhtemelen ölümle yüzleşmeden çetesinden çıkamıyor ve içindeki biri babasını öldürdü .... Her neyse, bu yasak romantizmin yapıp yapamayacağını görmek için okumak zorunda kalacaksınız, ve ne Güzel hikaye. 23 yıl sonra bile bir Epilogosu var.

jokers

Tekrar tekrar okunmayı hak eden harika bir kitap.

jokers

Eğlenceli ışık hikayesi ... Kitabın bir kısmı için yüzümde bir gülümseme vardı ve bazı Kargalar ve Kuzgunların masallarına açıkça güldüm, ancak hikaye benim bakış açımdan biraz derinlik eksikti. Sanırım bu dizideki kitaplarından bir başkasını okursa okurdum. Aslında, bu diziyi 'Magnus Pack' ve 'Dragon Kin' serileri yerine okurdum - sanırım bu 'dünya'yı tercih ederim. (Bu olağandışı olduğu için genellikle 'tanrı' merkezli hikayeleri çok sevmiyorum.)

jokers

Blade Runner'ı izlemek için okudum. Bu ... iyi Phillip K. Dick'ti. Tuhaf, ve bazen koşan bir dizici olmayan, ama yine de eğlenceli ve en azından minimal olarak entelektüel olarak uyarıcı.