jokers

Alex Zhylenko Zhylenko itibaren 049 12 Bohúňovo, Slovakya itibaren 049 12 Bohúňovo, Slovakya

Okuyucu Alex Zhylenko Zhylenko itibaren 049 12 Bohúňovo, Slovakya

Alex Zhylenko Zhylenko itibaren 049 12 Bohúňovo, Slovakya

jokers

Vaov! :-) Bu kitabı benim kadar sevmeyi beklemiyordum. Ve belki de okuduğum en etkileyici YA kitabı olduğunu ekleyebilir miyim? =) yetişkin kitaplarını okuduktan sonra beni mutlu ediyor bc YA romantizm kitaplarına döndüğümde sulu detayları kaçırdığımı hissediyorum. Bu kitap, annesi annesi yaptığı her şeyi kontrol eden ve herkesin mükemmel bir aile olduklarını düşündüğü için çok endişelenen Brittany'nin isimleriyle ilgiliydi. Ancak, Brittany'nin zihinsel engelli bir kız kardeşi var, babasını neredeyse hiç görmüyor ve annesi her zaman çılgınca ve sürtük, bu yüzden hayatı başka birinin yaşadığı gibi. Aptal BF'den Colin'in onu aldattığını ve tamamen pantolonunun içine girme ile ilgili olduğunu söylemiş miydim? Sonra Alex'le tanıştı ve dayanamayacağı Meksikalı kötü bir çocuk. Herkes asla bir ilişki kuramayacaklarını biliyor, arkadaşları ondan gerçekten hoşlanmıyor ve ondan hoşlanmıyor. Uyuşturucu sattığını ve sert çekirdekli uyuşturucular yaptığını sanıyorlar, değil. Hepsi dövmeli ve kaslı. (ve HAWT) Ancak, muhtemelen ölümle yüzleşmeden çetesinden çıkamıyor ve içindeki biri babasını öldürdü .... Her neyse, bu yasak romantizmin yapıp yapamayacağını görmek için okumak zorunda kalacaksınız, ve ne Güzel hikaye. 23 yıl sonra bile bir Epilogosu var.

jokers

Tekrar tekrar okunmayı hak eden harika bir kitap.

jokers

Eğlenceli ışık hikayesi ... Kitabın bir kısmı için yüzümde bir gülümseme vardı ve bazı Kargalar ve Kuzgunların masallarına açıkça güldüm, ancak hikaye benim bakış açımdan biraz derinlik eksikti. Sanırım bu dizideki kitaplarından bir başkasını okursa okurdum. Aslında, bu diziyi 'Magnus Pack' ve 'Dragon Kin' serileri yerine okurdum - sanırım bu 'dünya'yı tercih ederim. (Bu olağandışı olduğu için genellikle 'tanrı' merkezli hikayeleri çok sevmiyorum.)

jokers

Blade Runner'ı izlemek için okudum. Bu ... iyi Phillip K. Dick'ti. Tuhaf, ve bazen koşan bir dizici olmayan, ama yine de eğlenceli ve en azından minimal olarak entelektüel olarak uyarıcı.

jokers

So I finally finished the patternmaster series. Not really a series, as there's no big finale but all the books are linked. I have heard that Butler didn't like this book and didn't want it to be printed again. I'm not sure why. The only problem I had with it was the changing narrator. She went from 1st person with a human, to 1st person with an alien, and then to 3rd person. It was a bit jarring at times. Sometimes she would label the chapter with the narrators name but then she would change to 3rd person with just a couple lines of space. As with her other books, this is sturdy work, well written and harsh. No hi-tech gadgets but some pretty cool aliens with a fully developed culture that reminded me of -Speaker for the Dead- in their alien-ness. The difference is that she writes shorter stories so her characters aren't as well developed as Card. So I like her stuff but it hasn't blown me away yet. Maybe the Xenogenisis trilogy will, I'm going to try to read that later this year.

jokers

This series about the prehistory of Europe is great, but there is way too much time in-between the last books in the series (and you can tell in the final installment - not as good as the rest). There is supposed to be one more and I desperately want to finish it and move on, but I did enjoy them immensely.

jokers

Hated this book for all of the same reasons that I don't really like "The Awakening"...

jokers

I found a PDF sneak peek online... Quite intriguing indeed.