loanpoulet1c75

Loan Poulet Fern Poulet Fern itibaren Peñasco, NM, Birleşik Devletler itibaren Peñasco, NM, Birleşik Devletler

Okuyucu Loan Poulet Fern Poulet Fern itibaren Peñasco, NM, Birleşik Devletler

Loan Poulet Fern Poulet Fern itibaren Peñasco, NM, Birleşik Devletler

loanpoulet1c75

Bu hikayenin nasıl bittiğini bilmeme rağmen, bu kitabı çok sevdim ve farklı bir son olacağını umuyordum.

loanpoulet1c75

En uzun süre burada kafamı The Darkest Minds'ın muhteşem kitabının etrafına sarmaya çalıştım. İçinde bulunduğum sayfaların parlaklığı beni çok şaşırttı ve bu kitap için duyduğum sevgiyi ifade etmek için gerçekten kelimeler toplayamıyorum. Umduğum her şeydi, ama daha fazlasıydı. Bu kitap Alexandra Bracken'in ilk adı Brightly Woven'dan çok farklıydı, ancak yine de aynı olağanüstü gücü elinde tuttu ve anında favori oldu. En Karanlık Zihinler en başından yoğun. Birinci sayfadan başlayarak hikayeye kapıldım, hikayenin büyüsünden geçti ve son sayfayı çevirene kadar okumayı neredeyse hiç bırakmadım. Karanlık, heyecan verici ve bazı bölümlerde biraz korkutucuydu. Kime güvenebileceğimi tam olarak bilmiyordum ve çoğu zaman yanılmış olmama rağmen, çekimleri aramayı çok sevdim. Alexandra Bracken, çok karmaşık bir şekilde dokunmuş ve çok güzel yazılmış bir hikaye yazdı. Bir teklifi işaretlemek için bir kitap koymak istemek için olağanüstü bir kitap gerekiyor ve her sayfada nesirinin lirik doğasına hayran kaldığım bir şey vardı. Alexandra Bracken'in karakterlerini seviyorum. Hepsi çok dinamik ve çeşitlidir. Karakterler için bu zor zamanda bile, büyük arkadaşlıklara böyle bir odaklanma var. Ruby'yi sevdim - o kadar muhteşem bir ana karakterdi. Sarsılmaz bir gücü ve iyi yürekli bir doğası vardı. Liam, oh Liam. O kadar iyi ve ne bir hottie de başka bir karakter olduğu için devamında onu daha görmek için sabırsızlanıyorum! Arsa en son ana kadar inşa edilir. Sonu acımasızdı, ama onun geldiğini görmeme rağmen, böyle bir Ruby hareketiydi, bu yüzden kabul edebilirdim. Alexandra Bracken'in bir sonraki okurları nereye götüreceğini hayal bile edemiyorum, ama nerede olursa olsun, beni kaydettir. Alexandra Bracken'in The Darkest Minds eleştirisi bulamadığım birkaç kitaptan biriydi. Sadece çarpıcı ve başka bir Alexandra Bracken okumak içinde aradığım her şey oldu. Parlak Dokuma'dan bu yana beklemek gerçekten uzun bir süre oldu, ama The Darkest Minds buna değer bir kitap yaptı. Alexandra Bracken'den başka bir başyapıt ve tekrar tekrar okuduğumdan emin olacağım bir kitap.

loanpoulet1c75

Translating...

loanpoulet1c75

Bu ilginç bir kitap, ancak anlatım korkunç olduğu için sesli kitap sürümünü satın almam.

loanpoulet1c75

i thoroughly enjoyed this book!!! i only wish it's category as a YA wouldnt keep people from reading it. The doorman was the best character ever!

loanpoulet1c75

terry pratchett's vampire novel... meh.

loanpoulet1c75

Highly motivational! Many good tips to act on the advice being given.

loanpoulet1c75

Nothing too special here. I did like the books simplicity.

loanpoulet1c75

I really wanted this book to be a 5-star, but too often the writer in me saw points that could have been elaborated, characters that I wish had been made more three dimensional, plot complexities and moral questions involving Mike, the revolution, political theory, etc that just weren't explored. There was such potential for this book to have blown my mind and instead it limped its way across the finish. An enjoyable read and I won't ding it down to a three star because of the ending.

loanpoulet1c75

Will Haley, an American weapons inspector and Anya Romanova, a Russian detective are called in to examine an abandon Siberian research facility where something, possibly a weapon of mass destruction, has been stolen. After the weapon disappears, people who once worked on the project during the Cold War start turning up dead. There's nothing to show how they died, aside from a strange red rash. Will and Anya must figure out what's going on as fast as they can, and what was really happening behind the Dosvidanya Projekt. This was a bit dark, and definitely for an older, more mature audience. The weapon that is unleashed goes around killing lots of people, which are graphically depicted. There's also disturbing images because of what happened to a little girl named Natalia. I found that more upsetting then the people dying. This is the first in the series, and it mostly felt like a set-up for the rest of the series. It gets the story moving, but not a whole lot happens in terms of plot, and I'm still not totally clear what exactly Natalia is, and how it seems she can both kill and heal people. I'm interested to see where this goes though. I would recommend this for grade 11 and up.