joydijkstra

Joy Dijkstra Dijkstra itibaren Kunda, Madhya Pradesh, Hindistan itibaren Kunda, Madhya Pradesh, Hindistan

Okuyucu Joy Dijkstra Dijkstra itibaren Kunda, Madhya Pradesh, Hindistan

Joy Dijkstra Dijkstra itibaren Kunda, Madhya Pradesh, Hindistan

joydijkstra

Ayrıca bu incelemeyi blogumda da bulabilirsiniz: Bayan Kitap Eater Nalini Singh’in, aynı dünyada yaşayan ve birbirinden haberdar olan, Başmelekler, Melekler, Vampirler, lonca avcıları ve insanlarla dolu dünyasını seviyorum. Elena'yı, cesaretini ve elbette Raphael'i okumayı çok sevmiştim. Nalini tarafından çok güzel yazılmış, Yediini unutmamak için. Bir Başmelek'in yapması ve dünyaya hükmetmesi gibi şeylerle başa çıkma konusunda Raphael'i oldukça benzersiz buldum, On Kaderinin ve diğer Başmeleklerin nasıl yazıldığını seviyorum. Çok kaba ve kısırlar, ama o zaman yine ölümsüzseniz, neden bir meleğin hayatının sadece bir bölümünden sonra gelip giden ve toza dönüşen ölümlüleri umursamalısınız? Ama baştan beri Raphael'in Elena tarafından merak edildiğini ve bunun tersi olduğunu söyleyebilirsin. Çiçeklenme romantizmi ve ölümsüz ve ölümcül olmakla birlikte bunun bir yolunu bulmadaki mücadeleleri. Yedi'in Raphael'e karşı ne kadar koruyucu olduklarını ve onu her şeyden nasıl koruyacağını seviyorum. Dmitri, Raphael'e karşı inanılmaz derecede koruyucudur, ancak Elena'nın kalması gerektiğini fark ettiğinde, sadece kendine yardım edip edemediğini görmek için düğmelerini sık sık ittirdiğini görüyor. Elena çok güçlü, babasıyla olan ilişkisi berbattı, umarım bir gün her ikisi de çok cehennemde olmuş gibi göz göze bakarlar. Kitabın sonu, sonunu okumak için beni rahat bırakmam için etrafımdaki herkese bağırıyordu, şaşırtıcı ve yürek güzeldi. Bu dünyaya aşık oldum ve bu harika serinin Nalini Singh tarafından okunmasını kesinlikle tavsiye edebilirim.

joydijkstra

* 2.5 *

joydijkstra

Bu iyiydi ama aniden sona erdi. Hala bir sonraki kitabı dört gözle bekliyorum

joydijkstra

This is a book. For a full review, please go to: http://mlleelizabeth.booklikes.com/ GoodReads's policies no longer comply with my review policy. Therefore my reviews will be posted at BookLikes going forward. Thank you for following my reviews here. I hope to continue discussing books with you on BookLikes.

joydijkstra

This book uses a clever method to invite us to look at our specie's view of the world.

joydijkstra

This book, more than anything else, helped me so much in learning to pray. It isn't a book that you sit down and read, since much of it requires thought and practice.