floorvandy4dc2

Flora Van Dijk Van Dijk itibaren Miyazaki Prefecture, Japonya itibaren Miyazaki Prefecture, Japonya

Okuyucu Flora Van Dijk Van Dijk itibaren Miyazaki Prefecture, Japonya

Flora Van Dijk Van Dijk itibaren Miyazaki Prefecture, Japonya

floorvandy4dc2

Bu romanı beğeneceğimi gerçekten düşündüm. Tüm Steve Martin taklitçisi şey beni bağladı ve Haskell'in anlatıcısı için yarattığı anlatı sesiyle daha da etkilendim. Ancak, hızlı bir şekilde anlatıcı nevrozlarından ve yazarın tematik destek için tekrarlanan madenciliğinden sıkıldım. [ Tam inceleme ]

floorvandy4dc2

Bir gençlik bakanı olarak yaptığım çalışmalarda birçok farklı çalışma kitabını okudum. Yaşam Uygulama Çalışması İncillerinden daha kolay anlaşılabilecek veya daha yararlı bilgilere sahip olacak bir şey bulamadım. NIV versiyonu, ait olduğum Piskoposluk mezhebi ile izlediği gibi iyi çalışıyor. Genel olarak, açıklama, ayet sırasında atıfta bulunulan tarihi faaliyetler hakkında sayfada çok yararlı bilgiler veren harika bir iş çıkarır.

floorvandy4dc2

SF'deki bir konferansta klasik edebi karakterler hakkında parlak bir meta hikaye. Tahmin edebileceğiniz gibi, metnin ölümü, okumanın ölümü sorununu tartışırlar. Moore'un "Olağanüstü Beyefendi Ligi" nde olduğu gibi, tüm şakalarını ve jablarını almak için tüm büyükleri (uluslararası yazarlar dahil) okumalısınız. Ağırlıklı olarak erkek yazarlık cebinden çok ihtiyaç duyulan bir kadın sesi (en azından hala akademik olarak) baskın olarak erkek tarzı olarak kabul edilir.

floorvandy4dc2

I like Jodi Picoult. Even though they are all ending up to be court cases, they are well researched and you get to know the case by various people's view point. She does this in a way that isn't confusing and helps to see where people are coming from without giving away the plot but just giving hints.