dezziners

Muzammil Ali Ali itibaren Hayes, KS, Birleşik Devletler itibaren Hayes, KS, Birleşik Devletler

Okuyucu Muzammil Ali Ali itibaren Hayes, KS, Birleşik Devletler

Muzammil Ali Ali itibaren Hayes, KS, Birleşik Devletler

dezziners

En iyilerinden biri. (Ve elimden gelenin en iyisini okudum) Her şey daha büyük, kapitalist bir gezegenin ayındaki anarşist bir toplum hakkında.

dezziners

Alex Cross serisinin en iyilerinden biri. Ancak henüz herhangi bir diziyi okumamışsanız, Patterson'un önceki bir Alex Cross kitabına geri dönmek en iyisidir. Hepsi harika olmuş. Başlamak için Kızları Öpmeyi veya A Örümcek Arasında Örümcek'i deneyin. Alex Cross havalı bir herif - ondan hoşlanacaksın.

dezziners

Bu kitap bana bir kaç arkadaş tarafından önerildi, ama ben umursamadım. Karakterlerin hiçbiriyle ilgili değildim ve bu beni etkilenmeden bıraktı.

dezziners

okumak için böyle bir teşvik! Bu adamın hayatını ve Tanrı'nın onu nasıl kurtardığını gösteren inanılmaz bir hikaye.

dezziners

Harry Potter serisini gerçekten sevmiyorum. Hikayeler tamam. Araziler tamam. Ama bence insanlar bunun daha iyi olduğunu söylüyorlar. Bence Harry Potter serisinin gerçekten fazla puan aldığını ve insanların söylediği kadar iyi olmadığını düşünüyorum.

dezziners

Bu kitap serisini seviyorum. Arkadaşlarımdan bazıları bana Harry Potter gibi çılgınca olduğunu ve bu kitapları okuduğunu söylüyor, ama benim için önemli değil. başkalarının bizim hakkımızda söylediklerini düşünmeyin, bebek hakkında düşünün kalbimizdedir !! bu sebeplerden dolayı Harry'i severim ve onun tüm hikayelerini okurum .;)

dezziners

Sa-canlı!

dezziners

Başarılı bir avukat ve sevgi dolu bir anne olan Nina Bloom, New York'ta inşa ettiği hayatı korumak için her şeyi yapardı; Ancak masum bir adam cinayetten suçlandığında, gerçek katil suçları için para ödemesine izin veremeyeceğini biliyor. Hızlı ve eğlenceli hareket eder.

dezziners

Bu kitapta hayal kırıklığına uğradım. belki de çok fazla inşa edilmiş olduğu için, belki de anlatıcının yetişkin yaşamıyla geçmiş tarihinden daha fazla ilgilendiğim için. Korkunç değildi, harika değildi. Ben zevk, ama o kadar değil.

dezziners

İnanılmaz...