kategibbon

Kate Gibbon Gibbon itibaren Konuklar Köyü, 37600 Konuklar Köyü/Cide/Kastamonu, Türkiye itibaren Konuklar Köyü, 37600 Konuklar Köyü/Cide/Kastamonu, Türkiye

Okuyucu Kate Gibbon Gibbon itibaren Konuklar Köyü, 37600 Konuklar Köyü/Cide/Kastamonu, Türkiye

Kate Gibbon Gibbon itibaren Konuklar Köyü, 37600 Konuklar Köyü/Cide/Kastamonu, Türkiye

kategibbon

Gerçekten belirli bir karakterin Kılıcı ele geçireceğini düşündüm, ama olmadı. Kasap'ın bir başka harika hikayesi.

kategibbon

bu kitabı okumak istemek

kategibbon

Şimdi ben aslında kitap okumak ettik, onu sevdim ve onu kısa ve hızlı bir tempoda ile taşınan oldu. Bu kitapta, onun ve Ana'nın iyi bir kimyası olduğunu düşündüğümden daha fazla Elias olduğu için mutluyum ve ona hala bir araç olan Nik'e göre farklı tepki gösterdi. Ana'nın sadece Nik ile ilgilendiğini hissediyorum çünkü o sıcak ve bir vampir olduğunu keşfetmeden önce sahip olduğu normalliği temsil ediyor. Gerçekten o hep endişe etmek ondan daha önemli işleri çok vardı çünkü Nik içine olduğunu bu kitabı okurken hissetmedim. Keşke tamamen yoldan çekilseydi ama sanırım biraz daha beklemek zorunda kalacağım. Ayrıca Bea, şimdiye kadarki en iyi arkadaş gibi, Ana neden onu bırakıyor, asla bilemeyeceğim ve gerçekten ebeveynleri o kadar iyi değil. Ama genel olarak, tamam kitap. Dünyayı parçalayan bir şey değil ama zaman geçirmek için iyi bir yol. Bu kitap için umutlarım var. Umarım Ana, Elias'ın harika bir adam olduğunu görebilir ve Nik tarafından sıcak olduğu ve nihayet ona dikkat etmeye başladığı için kör olmamasını sağlayabilir. Çünkü bana göre Nik, söylediği şeylerle ve fırfırlı korsan gömlekleriyle deri pantolonlarıyla bir araç gibiydi. Şahsen onun güdülerine güvenmiyorum, ama whatevs, sadece okumak ve görmek zorunda :)

kategibbon

Bununla nereden başlamalı? Kesinlikle bu kitapta sunulacak çok şey var. Conlon, NYPD'nin bazı tarihlerini, aile tarihini ve bölümle ilgili bir subay olarak kendi deneyimlerini içerir. Ancak bu, bölümlerin neye benzediğinin sadece küçük bir dilimidir, çünkü bu memurların çalıştığı çok çeşitli bölümler ve alanlar vardır. Conlon'un Bronx çevresindeki zaman merkezinin anlattığı ve çoğunlukla sokaklardan narkotik ve ateşli silahların kaldırılmasıyla ilgili hikayeleri anlatıyor. Hikaye, altın kalkanını bir dedektif olarak aldığı noktada bitiyor. Bu tür beni belki yolda birkaç yıl içinde belki de dedektif olarak yılları hakkında bir kitap görüp görmeyeceğimizi merak ediyor.

kategibbon

Yarı kadın, yarı kedi Kat, orijinal annesi tarafından kendisine verilen dokuz canı vardır. Büyük bir kedi koleksiyonunun dışında yalnız bir vahada yaşıyor. Bu hikaye, eski bir yaşamda kardeşi olan bir adam tarafından topluma yeniden kazandırılmasını izliyor. New Age felsefesinin egemen olduğu bir kasabada öğretmen olur. Öğretim senaryosu çok idealize edilmiş ve romantizm biraz ağır, ama aksi halde alışılmadık ve eğlenceli bir hikaye.

kategibbon

Greeaat!

kategibbon

Bu kitabı çok beğendim, o sırada biraz ürkütücü idi. politik yorumu gerçekten anlayamıyordum ve sadece arsanın yeniliklerinden uzaklaştım. özellikle alt metnin hiçbirini anlamadığımı hatırlıyorum. merak ediyorum bütün lise çocukları böyle okuyor mu? tartışma odaklı derslerimin hepsi ne kadar zaman kaybı.

kategibbon

Hoşgörülü, whiny kitap. Film daha iyi :(

kategibbon

This was great. They also changed the format so it's read in Western style (L-R). The story about the sex slave still haunts me.