d1ssolved

Evgeny L L itibaren Pohara, Maharashtra, Hindistan itibaren Pohara, Maharashtra, Hindistan

Okuyucu Evgeny L L itibaren Pohara, Maharashtra, Hindistan

Evgeny L L itibaren Pohara, Maharashtra, Hindistan

d1ssolved

Bir zamanlar kendime biraz zaman rahatlamak ve yazının akışına girmek için izin verdim ... Hikayenin gerçekten, gerçekten, zevk aldığını buldum.

d1ssolved

Dokunaklı komik ve tatlı şiirler. Ve favorilerinizi kesmek ve arkadaşlarınız için tebrik kartlarına dönüştürmek istediğinizi okumak çok keyifli.

d1ssolved

Komik, tatlı ve çok dokunaklı bir kitap. Bu yazarın daha fazla kitabını alacak.

d1ssolved

ha, tamam.

d1ssolved

Bu kitapta çok sayıda isuse var ama asıl olan, herkesin Harry Pottter'in bir yalancı olduğunu ve hiç kimsenin Lord Voldemort'un geri döndüğüne inanmadığını düşünüyor! Bu hikaye esasen Hogwarts'ta geçiyor ve orada başka hiçbir şey olduğunu göremedim! Çünkü orada yaşanmayan başka bir dram var. Harry rakiptir çünkü mücadele eder. Dilencilerin ne kadar uzun olduğunu sevmiyorum. Sadece bir süre için herhangi bir eylem olmadan devam ediyor. Bu kitabı seviyorum, çünkü Ron'un kızlar hakkında bir ipucu alması ne kadar komik. "Bir kitap yazmalı, kızların erkeklerin anlayabilmesi için yaptıkları deli şeyleri çevirmelisin." Ron Weasley doğru olan bir şey hakkında cahil insanlar başkaları için zorlaştıracağını söyledi. Bu kitabı tüm arkadaşlarıma ve aileme yeniden inceleyeceğim! Bu kitabı ve tüm Harry Potter kitaplarını seviyorum (en azından okuduğum kitapların hepsini)! Çünkü onlar bazı şeyler ayakta altında zor bir zaman olurdu ve onlar için bir düzeyde zor littler çocuklar için recamened olmaz.

d1ssolved

Çok güzel bir kitap. Gerçekten bir ayrıntı ekonomisine sahip olmak ve yine de küçük bir arsa gibi karıştırmak çok uzun bir süre izledi. Büyükanne, özellikle küçük kız Sophia ile ilgili olarak devam eden odaklanmadan çok keyif aldım. Bazen birbirlerinden nasıl ayrılardı - ama aynı zamanda ... birbirine çok yakınlardı. Birçok iyi kitap gibi, erişilemeyen bir dünyaya pasaporttu.

d1ssolved

Bu "kıvrılmış" diğer sos ve psişik kitap bir grup ile buldum ve ilginç görünüyordu. Çocuk psikolojisi üzerine yazılmış ilk kitaplardan biri. Kimse yardım edilebileceğini düşünmediğinde yardım edebildiği bir psikolog ve çocuğun üzücü ama canlandırıcı hikayesi. Özellikle unutulmaz değil, ama yine de okumaya değer.

d1ssolved

** spoiler uyarısı ** Güzel yazılmış, ancak hayal kırıklığı yaratan basit bir bitiş ve bariz alt grafik. Duke, Bayan Beaumont ile gerçekten bir ilişkisi mi vardı? Gerçekten mi?

d1ssolved

The first 40 pages of this book made me feel that to continue would constitute an abusive relationship with Mr. Franzen. But I pressed on and was happy to find each character fleshed out and made more interesting. Snarky comments and smug disdain gave way to sympathy and understanding. It was hard won.