vkart

Vishal Kumar Kumar itibaren Paulerspury, Towcester, Northamptonshire NN12, İngiltere itibaren Paulerspury, Towcester, Northamptonshire NN12, İngiltere

Okuyucu Vishal Kumar Kumar itibaren Paulerspury, Towcester, Northamptonshire NN12, İngiltere

Vishal Kumar Kumar itibaren Paulerspury, Towcester, Northamptonshire NN12, İngiltere

vkart

Bu kitaptan bir ergen olarak nefret ediyordum ve açıkçası o yaşta okunmasına gerek olmadığını gördüm. kolej? kesinlikle. belki geç lise bile. ama ortaokul değil.

vkart

İç Savaştaki her şeye olan sevgimi tatmin ettim.

vkart

Bunu 8 yaşındaki kızıma okuyorum .... seviyoruz. İyi hikaye ve sıradışı resimler bizi kitaptan geçiyor, sanki bir filmmiş gibi.

vkart

İnanılmaz koleksiyon! Koleksiyondaki en sevdiğim şiir "Ölmek İstemek".

vkart

Kevin'in babası, DB25 seri katili olduğuna dair kanıtlar nedeniyle polis tarafından tutuklandığında, Kevin, babasının masum olduğuna ve uzaklaşmış dedelerinin aranması, askıya alınma riski ve erteleme riskleri de dahil olmak üzere, kanıtlamak için büyük çaba harcayacağına inanıyor babasının eşyaları. Genç bir çocuğun gözleri ile ilişki kurarak suçluluk gücü tarafından tahrip edilen normal bir yaşamın tasviri olan Babamın Oğlu, karakterler arasındaki ilişkilerin zaman zaman kendini beğenmiş hissetmesine rağmen, hızlı tempolu ve şüphelidir. Sonu ani, ama tatmin edici. Sakıncalı bir dil veya açık şiddet olmasa da, romantizmin ipucu ve ortaokul / lise ortamı altıncı sınıf ve üstü öğrencilere hitap edecek.

vkart

İlginç ve sık sık komik - Ben sadece "onu" Jonno hakkında çok istekli-yıkama olduğu için Nonny tokat isteyen geçmiş alamadım. Öyleyse, hikayede devam eden başka birçok şey vardı ama "Ondan nefret ediyorum ve ilişkinin bittiğini biliyorum ... ama onu uyumak zorundayım" olayı beni öfkelendirdi. Yetişkin olun. Whew. Tamam ... hikayenin geri kalanı, ciddi kusurlu ise ilginç insanlarla dolu. Kimse kusurlu olmasaydı kitaplar çok ilginç olmazdı, değil mi? Burada hiçbir spoiler ama sargı beklediğimden daha az oldu. Yine de ... Ben kitap zevk ve bunu tavsiye ederim - özellikle ilginç Güney karakterler ve yerler hoşlanıyorsanız.

vkart

Başlamadan önce, bunun üçlemenin üçüncü kitabı olduğunu belirtmek isterim ve diğer iki kitabı okumadan buraya atladım. Bu iki anlama geliyor: tam arka plana sahip olmam, algılarımı renklendirebilir ve ayrıca bu derlemenin ilk iki kitap için spoiler içereceğini. Bu yüzden bozulmamış kalmak isteyen üçlemeyle ilgilenen herkes diğer yöne bakmalıdır. Kısmen hikayeye bu kadar geç geldim (sadece bir filmin son saatini yakalamak gibi), ancak büyük karakter oyuncularına rağmen, çok azı gerçekten göze çarpıyordu. Kesintisiz kafa atlaması bu konuda yardımcı olmadı, beni asla empati kurmaya yetecek kadar herhangi bir karaktere daldırmadı. Hikayedeki her karakterin bir bakış açısı vardı ve içinde bulundukları her sahnede perspektiflerini gösteren en az birkaç paragrafa sahipti. Sadece iki sayfa için görünen o adam? Evet, o da bir bakış açısı paragrafı alıyor. Çeşitlilik eklemek yerine, sürekli kaydırma, anlatıya odaklanmamış, şizofrenik bir his verdi ve genellikle gereksizdi, çünkü çoğu zaman karakterler ya Tommy ve Eloise'nin kazara nasıl yakılacağını düşünüyorlardı, inanılmaz derecede güzel Eloise'nin ne olduğunu düşünüyorlardı , ya da her ikisi de. (Evet, görünüşe göre Eloise'nin güzelliği öyle ki, onu anında gören herkes, anında küçük ve kıskanan kadınlar hariç, ona aşık oluyor.) Antagonistler tarafından çok fazla bumbling vardı, bu yüzden onların Kahramanların ne kadar zeki ve cesur olduğuna dair tüm vızıltılara rağmen Tommy ve Eloise tarafından engellendiğinden daha fazla bir yol kat ettiler. İkisi, kucaklarına düşen fırsatları kavramayı başardı, ancak eylemin çoğu proaktif olmaktan ziyade reaktifti. Tarih tutkunları, bu hikayenin 16. yüzyıl bölümlerindeki anakronizmlerin başlarını inciteceğini not etmelidir. Sahnede kadın rol alan kadınlar? "Tamam" ve "flört" kelimeleri sıkça kullanılıyor mu? Detaycılar ve tarih meraklıları çok dikkatli davranıyorlar. (Ayrıca, ağızdan ağıza resüsitasyon, anafilaktik şoktan muzdarip birini canlandırmaz. Anafilaktik şok kurbanları nefes almayı durdurur çünkü boğazları şişer ve hava yollarını engeller, bu yüzden oraya ne kadar hava itildiği önemli değil, yine de Nefes almayın. Bir trakeotomi işe yarayabilir. Ağızdan ağıza mı? Çok fazla değil.) Tamam, bütün bunlar bir yana, Fairest Star'da bol bol aksiyon sahnesi olan eğlenceli ve karmaşık bir komplo çizgisi var. YA kurgu olarak pazarlanıp pazarlanmadığından emin değilim, ama burada takdir edilecek bir kitle bulacaktır. Düzyazı, işleri sıkılaştırmak için bir editör kullanmış olsa da, macera çekici ve romantik genç kahramanlar genç okuyuculara hitap edecek.

vkart

Şu anda benim favori FLB kitabım!

vkart

Her yerde iyi geceler sesleri ... kısa ve tatlı, şimdiye kadarki en iyi iyi geceler kitabı. Bebekler için iyi, her yaşta da ...

vkart

I put it aside. I couldn't get into it. Time to pick something else. :-)