yennyen

Yenny Lee Lee itibaren Awe, Nijerya itibaren Awe, Nijerya

Okuyucu Yenny Lee Lee itibaren Awe, Nijerya

Yenny Lee Lee itibaren Awe, Nijerya

yennyen

Bu kitap bana çok üzüldü, bu yüzden başarısızlığa mahkum olduğunu tahmin ediyorum. Yazma tarzının bana önerildiği kadar şiirsel ve zarif olduğunu düşünmemiştim. Ayrıca, hikaye ilginç ve ilgi çekici olsa da, gerçekten eşsiz bir fikir olmadığını düşündüm. Bununla birlikte, değerli bir okuma.

yennyen

Tyrlle üçlemesinin son bölümü ve başka türlü eğlenceli bir dizinin hayal kırıklığı yarattığı bir son. Bu kitap 1 ve 2'nin biriktirdiği tüm kitaplar ile büyük bir potansiyele sahipti. Anıtsal bir patlama yerine, yazar yaratıcılığından sıkılmış ve onu daha ilham verici bir şeyle başlayabilmesi için sonlandırmak istiyormuş gibi püskürüyor.

yennyen

Sheed'in diğer ince işleri olan "Yeni Başlayanlar için Teoloji" nin daha genişletilmiş, "daha az" bir versiyonu. Teolojik anlayışını geliştirmek için harika bir kaynak.

yennyen

Her zamanki gibi, komik, dokunaklı ve harika garip. Robert Lincoln hakkında daha çok şey öğrenmekten keyif aldım, Pres. Garfield ve John Wilkes Booth. Lincoln sonrası döneme ilişkin oldukça bir resim çiziyor ve Pres ile değişecek olanla çelişiyor. Roosevelt. Eğer garip bir mizah anlayışı olan bir tarih nerd iseniz, bu sizin için.

yennyen

I have to say that 2 or 3 Christmases ago, I tried to read this, & I didn't divide it properly, therefore not really giving this book a chance. It actually was a fun devotion - humorous but genuine. I enjoyed it!