tyrellwaiters

Tyrell Waiters Waiters itibaren Miranda de Arga, Navarre, İspanya itibaren Miranda de Arga, Navarre, İspanya

Okuyucu Tyrell Waiters Waiters itibaren Miranda de Arga, Navarre, İspanya

Tyrell Waiters Waiters itibaren Miranda de Arga, Navarre, İspanya

tyrellwaiters

** spoiler uyarısı ** Bu, kendimden büyük olandı ve binlerce insan, sırayla bekliyorlardı ve dissapointed değildi. Ash'in hikayesi, iki kitabı, geçmişi ve bugünkü yaşamı. İlk kitaplar kalp kırıyor ve kendimi gözyaşlarında buldum, Ash'in etrafındaki ihanet ve nefretle başa çıkmak zorunda kaldığı, hiçbirinin kontrol edemediği, çoğu kez ondan uzak durmaya çalıştı. , ama her defasında dimal hayatına geri döndü. İkinci kitap harikaydı ve hala kendimi gözyaşları içinde buldum, ama bu sefer kendisine olanları terma edecekti ve nihayet mutlu olmasına ve hayatını kendi tarzında yaşayabileceğini kabul ediyordu. Asla bir milyon yıl içinde Tory'nin hayatına girmesini beklemiyordum, ama ne kadar çok okursam, Ash'in hayatını tamamlamak için tam da ihtiyaç duyduğu şey olduğunu fark ettim. Kitabı sonlandırdığımda derhal tekrar okumak istedim, fakat kendimi birkaç hafta yalnız bıraktım ve yaptığım için mutluyum. Tekrar okuduğumda, kazancı bildiğim kadar ağlamamıştım ama hala kalp tellerimi çekti. Sherrilyn Kenyon'un yazdığı en iyi kitaplardan biri. Kesinlikle en sevdiğim Dark Hunter kitaplarından biri !!!!!!

tyrellwaiters

Söylemeliyim - sevmedim. Bana tecrübesiyle sevdiğim şeyleri gösteren iyi bir arkadaş / Paul Auster amigo tarafından şiddetle tavsiye edildi ve bu iyi oldu, ama bu iyi değildi. Doğal hissetmeye çalışıyor olmasına rağmen komploun aşırı derecede kapsandığını ve diyalogun bir kısmının en azını söylemek zorlandığını hissettim. Varoluşsal bir şekilde çalıştığını düşünmeme rağmen sonuna kadar hayal kırıklığına uğradım. Bilmiyorum. Belki de sadece kötü bir gün geçiriyordum.

tyrellwaiters

Bunu tekrar tekrar okuyabilirim ..!

tyrellwaiters

Güzel ve harika. Yazı umutluydu ve kitap inanılmazdı ve ben şimdi aşığım

tyrellwaiters

Book & Movie Dimension a Blog'da tam, spoiler içermeyen inceleme nezaketi Mira Chambers, bir sığınma evinde kör ve çılgın bir mahkum olarak sınıflandırılmıştır. İltica kliniğinin personeline karşı güreşiyor ve kimsenin onu tanıması için engellerini aşmasına izin vermeyecek. Daha sonra, Ben yeni bir personel yardımcısı, içinde açılabilecek ve iyi olabilecek bir şey görür. Mira Chambers bundan daha fazlası olabilir, ancak Ben'in dışında hiç kimse onun diğerlerinden farklı olabileceğini gerçekten görmez. Güzel gözleriyle eşi benzeri olmayan şeyleri anlamasını sağlayacak şekilde. Diamond Eyes, Mira'nın eşsiz durumunu görmeye başladığımız anlarda çok büyük bir endişeye sahiptir. Şimdi sonsuza kadar aşık olduğum yeni büyüleyici Bilim kurgu konsepti.