kolorowy

Mateusz Czarkowski Czarkowski itibaren Pujo, Fransa itibaren Pujo, Fransa

Okuyucu Mateusz Czarkowski Czarkowski itibaren Pujo, Fransa

Mateusz Czarkowski Czarkowski itibaren Pujo, Fransa

kolorowy

Bir şekilde bunu şimdiye kadar okumamıştım ve Disney filmini izlediğimden bu yana bir milyar yıl geçti, ama onunla ilgili her şey hala çok tanıdık geliyordu.

kolorowy

Kalp parçalara ayrılıyor - gözlerimi yaşardı. İyi yazılmış / iyi hazırlanmış bir hikaye. İnsanlar, kardeşler ve genel olarak sanayileşmiş toplum ile birbirimizle olan ilişkilerimize dokunur. Okumak için zaman ayırmaya değer.

kolorowy

En sevdiğim bahçe kitabım.

kolorowy

Bu, komplo odaklı bir roman değil, yakın bir örgü kolej grubunun hayatta kalan yedi arkadaşından bir dizi anlatı, grubun sekizinci üyesinin ölümüyle yüzleşmeye çalışıyor. Ne yazık ki benim için gerçekten işe yaramadı ve beklediğim gibi değildi. Her zaman bir kitabı kapağına göre yargılamamaya çalışıyorum ama bu bana oldukça yanlış bir izlenim bıraktı! Little Angels, karakterlerden birine ait bir kahve dükkanı olduğu ve zamanın orada geçtiği, ancak kitabın odak noktası olmadığı için, başlık da beklentilerimle dersi attı. Bu arkadaş grubunun etrafında ortalanmış bir şey bekliyordum; Bunun yerine, geri kalan yedi kişiden birbirleriyle olan ilişkileri hakkında tamamen karışık bir ilk bakış açısı kargaşası aldım, bu da sık sık atlayanları asla tam olarak anlamadım. Bu, kimin kim olduğunu hatırlatmak için sürekli kontrol etmeye yol açtı, bir eKitap okurken o kadar kolay değil! Güney Afrika'da bulunan sekiz kahramanın hepsi küçük bir kasabada birlikte büyüdüler ve okuldan ayrıldıktan sonra ayrı yollara gittiler. Gruplarından biri öldürüldüğünde, hepsi cenaze töreni için 'eve' döner. Birkaç gün içinde tekrar bir araya geldiğimizde, sekiz kişiden hayatlar, duygular ve etkileşimler hakkında onlardan ayrı ayrı duyuyoruz. Kesinlikle çok sayıda karmaşık ve çözülmemiş sorun vardı. Arkadaşlarını yas tutmak için eve geldiler, ancak onlarla birlikte geçmişten sırlar getirdiler ve bu beklenmedik ölüm yüzünden uğraşmak zorunda kaldılar. Şu anda sahip oldukları duygular acı verici derecede gerçekçi. Ne yazık ki kitap üzerimde kalıcı bir izlenim bırakmadı, bu genel olarak çok daha fazla olma potansiyeline sahip olduğum için utanç verici. Cenaze töreni için bir araya gelen bir grup arkadaş fikri iyi bir fikirdi ama potansiyelin boşa gittiğini hissediyorum. Umarım yazar, benim kadar iyi bir başarı elde ettiğini ve geleceğe göz atarak yazmasıyla ilgili iyi ve kötü eleştirileri üstleneceğini düşündüğüm için yorumlarımdan çok memnun olmayacaktır. Benim düşünceme göre çok daha iyisini yapabilirdi. LindyLouMac's Book Reviews'da daha fazlası http: //lindyloumacbookreviews.blogspo ...