wlab

Wiktoria Pe Pe itibaren Ascot QLD 4007, Avustralya itibaren Ascot QLD 4007, Avustralya

Okuyucu Wiktoria Pe Pe itibaren Ascot QLD 4007, Avustralya

Wiktoria Pe Pe itibaren Ascot QLD 4007, Avustralya

wlab

Bu kitabı 5 yıldız verdim, çünkü okuduktan sonra başkalarıyla tartışmak ve onların ahlakı hakkında fikirlerini almak zorunda kaldım. Bitirdikten uzun süre sonra sizi etkileyen hızlı bir okumadır. Güçlü ve düşündürücü ve çok rahatsız edici. İlk bölüm 14 yaşından büyük Michael'ın 2 yaşındaki, yaşının 2 katı olan bir kadınla ilişkisi. Bana çok rahatsız edici - okumaktan daha fazla bilgi - ama hikaye için önemlidir. 2. bölüm -Michael büyüdü - Hanna ortadan kayboldu - Michael hukuk fakültesinde (Almanya) ve ilişkilerde, evlilikte, normal yaşamda - eklerde - ebeveynlik - başkalarıyla bağlantı kuramıyor. 3. bölüm - Michael, bir savaş suçları davasına katıldı ve konuşlandırılabilir suçlar için Nazi Almanya tarzında yargılanan Hanna var. Michael'a toplam bir sürpriz. Kısacası - ve dahası da var - (Hanna. Okuyamıyor - büyük bir bölümü oynuyor), hepsinin kötü kararlarla ilgili olduğunu düşünüyorum - ahlaki kurallar yok. Hanna, suçunu rasyonelleştirerek büyük bir bedel ödedi. MIchael'in fiyatı o kadar büyüktü - çok rasyonelleştirdi ve suçluluk ilişkileri kurma konusundaki yetersizliği ve Hanna'ya tuhaf bağlılığı ortaya çıktı. Karakterlerin hiçbir zaman temelli olmadığını, ahlaki bir pusulası olmadığını ve sonuçlarının ortaya çıktığını düşünüyorum - liberal düşüncenin sorumluluğu yoktur. Seçimlerini yönetecek standartları yoktu. Mesele şu ki Tüm günahların yaşamınız üzerinde bir etkisi var - en kötüsü başkaları tarafından bilinenler değil - sizin tarafınızdan bilinen günahlar. Emerson'un Tazminat Yasası akla geliyor - “yanlış acı çekmeden yanlış yapamazsınız”. Bu kitapta düşünülmesi gereken çok şey var. Filmi izlerdim - ama seks sahnesinin gerçekten konuşlandırılabilir olduğunu ve Hanna'nın gerçekten genç ve güzel olduğunu duydum. Kitapta - Hanna genç değildi ve çok çekici değildi. Neyse - bana çok düşündürdü ... Bu tür kitapları severim.

wlab

** spoiler uyarısı ** ironik. İnanılmaz derecede iyi, yine engellenmesi gereken gerçek bir hikaye.

wlab

Hepsini kapa Özet Bu kitapta, zine yapımının temellerini öğrenmek isteyen biri birçok bilgi bulabilir. Eski bir daktilo ile ustaca hazırlanmış sayfalar ve genç zinesterleri bilgilendirmeyi düşündüğü 20'den fazla katılımcı tarafından birçok kalem ve işaretleyici var. 200 yıllık zine tarihi hakkında bir bölüm, kendi zini nasıl yapacağınızla ilgili başka bir bölüm var. Kendi fikirlerini düşünemeyen gençler için fikir listeleri var. Fotokopi makinesinin parlak bir şekilde nasıl kullanılacağına dair öneriler ve zine yazdırmanın alternatif yolları vardır. Sonra bağlama ve harmanlama ve dağıtım ile ilgili bölümler var. Kitap okuyucuya bir kaynak listesi, zine kütüphaneleri ve bir terimler sözlüğü bırakır. DEĞERLENDİRME Bu kitabı satın almadığım için memnunum. Sınırlı yararlı bilgiler sağlarken (esas olarak, deneme yanılma, zine yapmanın organik süreci alamayan insanlar için kesinlikle inorganik bir nasıl yapılır kılavuzu olarak), ruhu veya ve çizgi romanlara çok fazla odaklanıyor. En uzun soluklu ve daha iyi bilinen bölgelerinden birinin yaratıcılarından gelen beklentilerim daha yüksekti. Ben zeki bir uzman değilim ama adil payımı alıyorum (birkaçına bile katkıda bulundum) ve lisede bir Uğur Böceği ile Öğle Yemeği adlı 6 sayıdan oluşan bir zine yayınladım ve kafeteryada sattım. Şimdi şiir kitaplarını ve edebi bir dergiyi (hepsi elle bağlı) yayınlıyorum ve zinesterleri daha da takdir ediyorum. Benim favorilerimden biri, Risk Oblivious Youth / Chick Pea adlı bir çift zine (birini oku, ters çevir, diğerini oku - ortada buluşuyor). İlk tarafın sonunda (bu durumda, Risk Habersiz Gençlik, çünkü birinci taraf potansiyel olarak bir tavuk / yumurta tartışması olabilir), mavi hissedenlere tavsiye vardır. Listedeki ikinci numara, balık kimlik kitaplarını kütüphaneden ödünç almam gerektiğini söylüyor çünkü “doğanın bize gizlenmiş bir kısmı hakkında çok metodik ve düzenli bir şey okumak gerçekten [kenara çekiyor].” Bu kitabı geri almalıyım ve balıkların nasıl tanımlanacağı hakkında bir kitap edinin. Veya çiçekler. Ya da başka birşey. Bazı çocuklara kendimi nasıl zine yapacağımı gösterebilirim.

wlab

Güzel küçük bir kitap ama sonu sevmedim.

wlab

Herkes ilişki kurabilir

wlab

Louisa'nın çoğu el sanatları için çok genç olmasına rağmen, şu anda bu kitabı sevmek. Yeğenim ve yeğenim için hediye yapmak ve Louisa için eğlenceli projeler planlamak için çalışmak için sabırsızlanıyorum. Hayatınızdaki çocuklarla kurnaz tipler için şiddetle tavsiye edilir. :)