keviton

Keviton Ling Ling itibaren Vialikaja Rahoznica, Beyaz Rusya itibaren Vialikaja Rahoznica, Beyaz Rusya

Okuyucu Keviton Ling Ling itibaren Vialikaja Rahoznica, Beyaz Rusya

Keviton Ling Ling itibaren Vialikaja Rahoznica, Beyaz Rusya

keviton

Arthur C. clarke kahrolası adam. Ciddi bilim adamlarının bilim kurguları = mantıklılık, geleceğin hayalini kurması gereken en önemli özellik benim için.

keviton

lütfen acele et ve dışarı çık!

keviton

Bir Cümle: Bu sizi varoluşunuzun özüne taşıyacaktır. Kesinlikle güzel.

keviton

Bu üçleme, fantezi yazmayı gerektirir ve onu güvenilir ve eğlenceli hale getirir. Pullman, başka türlü olanı sevmekten ziyade, dikkatini karakterlere ve onları neyin harekete geçirdiğine odaklıyor. Tıpkı bizimki gibi ama çok farklı bir dünyada yaşıyorlar ... Aynı kurallar geçerli değil. Bu kitabı, görünüşte bir çocuk dizisi, sadece birkaç yıl önce okudum ve çok sevdim.

keviton

Mükemmel okuma. Zeki ve esprili yazı dolu. Büyük bir tarihsel trajedi hakkında büyüleyici ve yaratıcı bir hikaye. İlginçtir, bu kuralın kırılmasının işe yaradığı harika bir örnektir. Kahramanın seçimleri tipik olarak kitabın seyrini etkiler. Kahramanın bir mücadelesi veya çatışması var. İkinci Dünya Savaşı'nın büyük yıkımının zemininde, okuduğum herhangi bir kitapta açık ara en pasif kahramanı olan Billy Pilgrim var. Ancak, bu romanın ihmal edilmesini bir romanın tipik yapısından fark etmezsiniz, çünkü anlatıcı sesi çok güçlüdür.

keviton

Love this book! Saw Nancy Beach in a workshop themed to this book. She's an amazing communicator, gifted leader, and humble. I enjoyed her journey to leadership as a woman in the church where so many hit the stained glass ceiling.

keviton

Absolutely fantastic. I was terrified, and enthralled the entire time. I really like Alex's character! I am so glad there is another one, because that was a terrible cliffhanger.