andre_melo

Andr itibaren 103, Tayvan, 台北市大同區揚雅里 itibaren 103, Tayvan, 台北市大同區揚雅里

Okuyucu Andr itibaren 103, Tayvan, 台北市大同區揚雅里

Andr itibaren 103, Tayvan, 台北市大同區揚雅里

andre_melo

Bu kitabı gerçekten çok beğendim. Zamanın sınırlarını geçen bir aşk ilişkisi kavramı benim için çok heyecan vericiydi. Sevilen bir zaman yolculuğu nedeniyle geçirdikleri karakter ve mücadeleleri çok sevdim. Kıvrılmak güzel bir yazılı, sappy kitap istiyorsanız, önerilir.

andre_melo

Kuran hayatımda okuduğum en cüretli kitaptır, kelimenin tam anlamıyla hayatımı daha iyi ve çok uzağa çevirir. Bu ayetlerin anlamının çevirisi (Arapçadan İngilizceye) okuduğum en net ve kullanıcı dostu. Ayetler, göz için daha keyifli ve zihin için daha kolay hale getirmek için paragraflarda toplanır. Modern İngilizce kullanıyor ve çok fazla dipnot içermiyor. Aynı zamanda tarihsel bağlam ve vahiy sürecinin yararlı bir girişine sahiptir. Gerçekten de, Kuran'ı hiç okumamış olan ve böylesine büyük (büyüklük ve anlamdaki) bir işe yaklaşmakta biraz korkmuş hissedebilen herkese tavsiye ederim.

andre_melo

Çok fazla edebi değeri olan bir anı arıyorsanız, devam edin. Bununla birlikte, keyifli fıkralar, acı çırpmalar ve çok yönlü, ama yine de Memory Lane'de geziye dokunmak istiyorsanız, Leslie Jordan'ın “Pembe Halıdan Aşağı Yolculuğum” iyi bir seçimdir. Güney cazibesi ile dolu olan Ürdün, küçük bir güney kasabasındaki yaşamından ve televizyonun en tanınmış karakter aktörlerinden biri olma yolculuğundan çeşitli detayları anlatıyor. Çoğu insan onu NBC'nin “Will and Grace” inden Beverly Leslie olarak tanıyacaktır, ancak minyon boyutlu eşcinsel simgesi, Del Shores “Sordid Lives'ta Brother Boy olarak en üst düzey performans da dahil olmak üzere birçok diğer şov ve filmde ortaya çıktı. ”Ve Terry'nin“ Reba ”üzerindeki tekrar eden rolü. “Yolculuğum…” hakkında söylemem gereken tek olumsuz şey Ürdün'ün hikayesini kronolojik olarak anlatmamasıdır. Birisi bir kokteyl partisinde ya da yazarla samimi bir akşam yemeğinde olduklarını hissediyor ve bu hikayeleri ilk elden anlattığını duyuyorlar ve bir hikaye akla getirdiği gibi hayatında farklı dönemlere atlıyor. hayatta erken ya da geç olan bir şey. Leslie Jordan'ın okuyucularıyla paylaştığı en sevdiğim hikayelerden biri aslında arkadaşı Jane Abbot'un ona çocukluğundan anlattığı bir hikaye. Bu yaklaşık on iki yaşındayken ve Matt Teyzesi ile bir otobüsle şehre bebek civcivlerle dolu bir kutu almak için seyahat ettiği hikayesi. Birkaç civciv gevşedi ve Matt Teyze otobüsün etrafındaki küçük kürk toplarını kovalamaya başladı. Ne yazık ki, o küçük bir kadın değildi ve bu küçük kuşları kovalamak için eğilmiş olan bu büyük, eksantrik kadının yerinde insanların gülmeye ve kıkırdamaya başladığı Jane’in tamamen utanç duymasıydı. Matt Teyze yanlışlıkla rüzgarı kırdığında ve diğer yolculardan biri “‘ Doğru, Matt Teyze. Onları tavuk yakalayamazsan, vur! '”(Bölüm 7)

andre_melo

Çeşitli amaçlar için kendi kendine hipnoz için mükemmel bir giriş.

andre_melo

Bu kitabı kataloğumuzda bulun: KJE5142.E442005

andre_melo

Mükemmel!

andre_melo

Bir arkadaşım bu kitabı uzun süre önce baskısı tükenmeden bana verdi. Bir öğleden sonra yiyip bitirdiğimi ve zine veya perspektif hakkında ne kadar az tavsiye verdiğine şaşırdığımı hatırlıyorum. Tekrar okudum ve bir kişinin zinelife koleksiyonu olmaktan çok keyif aldım ve bu onu değerli kılıyor.