olalena

Anneleen Godemont Godemont itibaren 23010 Poira SO, İtalya itibaren 23010 Poira SO, İtalya

Okuyucu Anneleen Godemont Godemont itibaren 23010 Poira SO, İtalya

Anneleen Godemont Godemont itibaren 23010 Poira SO, İtalya

olalena

İlk hikaye, zaten bu kitap tarafından çizildi ve kaçamam. Bu kitap, mutlaka ziyaret listeme ülke eklememi sağlayan bir 'şüpheli'. Örneğin: Endülüs ve Güney Afrika. Önceleri, hiçbir şey yoktu, listede iki yıl boyunca tuttuğum en sevgili ciltçimde o iki yer vardı. ancak yazarlar ilginç, açıklayıcı, ilgi çekici ve çok şiddetli hikayeleriyle daha da büyük olma arzumun ateşini kolaylıkla ateşlediler. Bir gün, böyle bir kitaba katkıda bulunanlardan biri olabilir miyim? kim bilir Ve yazarın kapak tasarımını almaya karar vermesi üzerine yaptığı konuşmada benzersiz bir bonus. Ben okumadım. Sonuçta, oldukça iyi bir iş.

olalena

Güney Afrika'da geçen bu resim kitabı, bir ekip olarak birlikte çalışmanın ne anlama geldiğinin evrensel temalarını araştırıyor. Genç öğrenciler, ödüllü bir futbol topu, bazı kararlı çocuklar ve birkaç zorba ile ilgili arsa ile ilişki kurabilirler. Okul yılının başlangıcında ve sınıf kurallarının oluşturulması için iyi sonuç verecek iyi bir hikaye.

olalena

Bunlar çok eğlenceli. Tiffany Aching, tebeşirün genç cadı, Nac Mac Freegle ordusu ve Bayan Perspicacia Tick adında bir Hedge Cadı öğretmeni ile eğitim veren ilk 3'te. LOL Bir sonraki kitaba geçelim ... 'yetişkin' kurgunun% 90'ından daha iyi

olalena

Muhteşem bir tarihsel kurgu parçası. Büyüleyici bir zaman çerçevesi içinde ve bir büyük kültürden diğerine gallivan.

olalena

İyi bir şirkette olduğum için Doc Smith'i sevdiğimi itiraf etmekten son derece utanç duymuyorum (Robert Heinlein'in "Hayattan Daha Büyük" bölümüne bakınız). Heinlein'in Smith için özürü olağan eleştirilerin çoğunu kapsıyor: hackneye diyalog, leylak rengi on yıl değerleri, böcek gözlü canavarlar gibi uzay opera klişelerinin liberal kullanımı (not, lütfen, bunların henüz Smith zamanında kullanılmadığını unutmayın) ). Ama gizlice umuyorum ki, farklı bir hayatta, ben de Lens takabilirim .... ve her durumda, Devriye için bir kredi olmak.