frank336c

Frank Van Der Leer Van Der Leer itibaren Southwest, PA 15666, Birleşik Devletler itibaren Southwest, PA 15666, Birleşik Devletler

Okuyucu Frank Van Der Leer Van Der Leer itibaren Southwest, PA 15666, Birleşik Devletler

Frank Van Der Leer Van Der Leer itibaren Southwest, PA 15666, Birleşik Devletler

frank336c

Bazı gerçekten yüksek sesle anları olan bir yürekli hafif boğuşma. 39 yaşında, bekar bir anne, 15 yaşında bir delikanlı. Glasgow'da yaşıyor ve işler iyi gitmiyor, kocası ve yeni eşi ailenin evine taşınmaya zorlamakla tehdit ettiğinde kritik bir kitleye ulaşıyor. Neyse ki, miras aldığı bir evde uzak bir kuzey köyünde yaşadığı şartı altında uzak bir akrabasından gelen bir mirastan kurtuldu. Burada, gerçekten komik set parçaları, İskoç lehçesi ve iyi yuvarlatılmış ve ilginç karakterlerin harika kullanımı ile karışıyor. En komik parçaların hepsi hayvanlarla ilgilidir; burada bir köpeği bir kürekle yaptığı sefaleti ortaya çıkarmaya çalışır. Ona bakmak zorunda kalıyor ve sonra yan taraftaki tavşanını öldürdüğünü düşünüyor - bu yüzden vücudu kafesine geri koyuyor, sadece doğal sebeplerden öldüğünü ve bazı hasta piçlerin kazdıklarını bulmak için o kadar koy ve kafese geri koy. Bu anlamsızlık, insanların babasıyla uzlaşma dahil olmak üzere, onun hakkında beklenenden daha fazla şey bildiğini belirlediği için aile entrikalarıyla karışıyor. Normal civcivlerden daha iyi kurgu filmi.

frank336c

Meg Cabot'un bir başka sevimli, eğlenceli, genç okuması. Hızlı bir okundu. Mayıs ayında devam filmi için sabırsızlanıyorum.

frank336c

şimdiye kadar çok iyi, çok eğlenceli

frank336c

Benzerlik, In The Woods'un takip kitabıdır. Hikaye burada biraz garip - dünyanın farklı yerlerinden iki kişinin tam doppelganger olabileceğine inanmalısınız. Bunun dışında, Fransızlar büyük bir psikolojik gerilim filmi barındırıyor. Bu da sayfa çevirici, sanırım birkaç gün içinde okudum.