buro3

Buro 3 3 itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Buro 3 3 itibaren Texas

Buro 3 3 itibaren Texas

buro3

Bunu biraz okuduğum için ima ettiğim için biraz rahatsız edici, ama sanki Vonnegut'un peçeteye tükürdüğünden şüphe duyuyormuş gibi, beş yıldızın tamamını hak ediyor olacağım, tek kitabın gücü hakkındaki bu kitap: Paris İncelemesinde (görünüşte) ilk kez basılan 'kendi kendine röportaj'. Kendi kendine röportajın parlaklığını incelemek için bir dakikanızı ayıralım. Bekle! Yapmak zorunda değiliz, çünkü Kurt ilerledi ve bizim için inceledi: Yazarlar tarafından söylenen cümleler, önce yazılmadıkları sürece, nadiren yazarların ne söylemek istediğini söylerler. Yazarlar, şanssız konuşmacılardır, bu da bir mesleğe sahip olmalarını açıklar; bir yazarın beyninden bir şey çıkarmak onu yazmak için çok hazır olana kadar onu yalnız bırakmaktır. Genius! Biraz daha istemek? İşte röportajın kendisinden biraz: SÖYLEŞİ: Kız kardeşin de para için yazmaya mı çalıştı? VONNEGUT: Hayır. O da dikkate değer bir heykeltıraş olabilirdi. Sahip olduğu yeteneklerle daha fazla şey yapmadıkları için onu bir kez şaşırttım. Yetene sahip olmanın beraberinde bir şey yapılması zorunluluğunu taşımadığını söyledi. Bu benim için şaşırtıcı bir haberdi. İnsanların yeteneklerini kapmaları ve ellerinden geldiğince hızlı koşmaları gerektiğini düşündüm. MUHABİR: Şimdi ne düşünüyorsun? VONNEGUT: Şey - ablamın şimdi söyledikleri tuhaf kadınsı bir bilgelik gibi görünüyor. Olduğu kadar yetenekli iki kızım var ve her ikisi de yeteneklerini kapıp umutsuzca olabildiğince hızlı ve hızlı koşarak, mizah ve mizah duygularını kaybedecekleri takdirde lanetleniyorlar. Beni olabildiğince hızlı koştuğunu gördüler - ve onlar için oldukça çılgın bir performans gibi görünüyordu. Ve bu mümkün olan en kötü mecazdır, çünkü gördükleri şey onlarca yıldır oturan bir adamdı. Umarım hepiniz benim kadar komik bulursunuz. Her neyse, tüm mülakat şaşırtıcı derecede güzel. Vonnegut çok dahice bir diyalog-ist ve onun bu şekilde oynamasını izlemek, kendine sorular sormak ve biraz daha problama soruları sormak veya hatta tamamen beklenmedik bölgelere yönelmek için cevapların altındaki alt metni almak ... Gerçekten, sadece harika.

buro3

Sadece iyi ve çok öngörülebilir

buro3

Bu kitap çok iyiydi! İlk başta, içine girmek sorunları vardı, ama sonra bir kez yaptım, koymak zor oldu! Harika bir hikaye!

buro3

Translating...

buro3

Küçük domuz, o kadar azdır ki, ailesindeki herkes bir bandoda çalmak için enstrümanlar buldukça onu görmezden gelir. Sonunda lider olmak için en iyi yeri bulur! Sevimli, komik - kısa.

buro3

Jack ve Annie kalenin tepesine çıkıp bir dere içine düştüklerinde heyecan vericiydi!