jyf

Junyao Feng Feng itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Junyao Feng Feng itibaren Texas

Junyao Feng Feng itibaren Texas

jyf

İlginç ve muhtemelen okumaya değer, ama kesinlikle eğlenceli değil.

jyf

Bu kitabı Sınırların 2. yarısı olarak "1 Satın Al, 1 Yarıyı İndir" anlaşması olarak aldım, bu yüzden yüksek umutlarım yoktu, ama harika olduğunu düşündüm. Eğlenceli ve orijinal bir sirk gizemi. Eğer isterseniz, ben de Glen David Gold tarafından Carter Beats the Devil tavsiye ederim. Carter daha çok sirk üzerine odaklanırken sihirle ilgili, ama ikisi de eğlenceli okumalardı.

jyf

İnanılmaz.

jyf

Bunu Nook için ücretsiz bir kitap olarak 'satın aldım'. Bunun için ödeme olsaydı ben hayal kırıklığına olurdu. Mutlaka kötü bir kitap değil, ama benim için hiçbir şey yapmadı. Büyüklük beklemiyordum, ama düşük beklentilerle bile, çok fazla bir arsa yoktu ve karakterler çok ilginç değildi.

jyf

I really enjoyed this book. I liked the progress of the main character (Beck) as he figures out about his family. This book also has my all-time-favorite scene where lettuce attacks people; FINALLY lettuce gets the starting role in a book that it deserves.

jyf

I preferred Harry Potter when it wasn't such a worldwide phenomenon... It appealed to me because it reminded me of all those old Enid Blyton stories about boarding schools. :)

jyf

I loved the mystery about a mysterious author! I loved that the character/author tells us that she must sit down while she reads so that she doesn't fall and hurt herself. What an amazing opportunity to write a biography about such a secretive woman who has ghosts in her past. Juicy!

jyf

A first novel with a witty and appealing heroine. The construction follows an imaginary syllabus of a literature course. Fans of Tartt's Secret History will enjoy.