elifasdeva6152

Elifas Vargas Vargas itibaren Merkitasikha, Sverdlovskaya oblast', Rusya, 623140 itibaren Merkitasikha, Sverdlovskaya oblast', Rusya, 623140

Okuyucu Elifas Vargas Vargas itibaren Merkitasikha, Sverdlovskaya oblast', Rusya, 623140

Elifas Vargas Vargas itibaren Merkitasikha, Sverdlovskaya oblast', Rusya, 623140

elifasdeva6152

Lewis, C.S (1955). Sihirbazın Yeğeni New York, NY: Sholastic Inc. (202pgs.) Bu kitap incelemesi için okuduğum kitap, C.S. Lewis tarafından yazılan The Magician's Nephew idi. Hiç heyecan dolu bir macera yaşadınız mı? Digory, Polly adında bir kız tarafından Londra'da yaşayan bir çocuk. Hikaye sırasında bu iki karakter zaman geçtikten sonra iyi arkadaş olurlar. Ben şahsen, C.S. Lewis'in bu kitabı yazarken harika bir iş çıkardığını, tüm heyecan, heyecan ve kelime dağarcığını unutmadığını düşünüyorum. Tüm macera Digory'nin Andrew Amcası büyülü bir sihirbaz olduğunu düşündüğünde ve Digory ve Polly'yi bilinmeyen bir yere gönderdiğinde başlar. Ve bu bilinmeyen yer, konuşan hayvanlar, cadılar, aslanlar, fareler ve daha birçok fantastik yaratıkla dolu bir yer olan Narnia'dır. Zaman geçtikten ve Digory ve Polly hala nerede olduklarını ve nasıl geri döneceklerini anlamaya çalışıyorlar, beyazdan başka bir şey olmayan bir cadı / kraliçeyle tanışıyorlar. Yakında kötü olduğunu ve memleketi Londra'ya hükmetmek istediğini anlıyorlar ve parmaklarındaki yeşil halkaları bulduklarında eve geri dönmeye çalışıyorlar ve cadı / kraliçe, onu evlerine götüren Digory'nin bacağını tutuyor Bu kitap fantastik yaratıklar ve bu macerayı size tavsiye edeceğim harika maceralar içindeyseniz, bu kitabın türünün tüm sahte yaratıklar ve konuşan hayvanlar yüzünden fantezi olduğunu söyleyebilirim. ama bir bakıma insanlar gerçekçi, bu kitabı okumaya devam etmek zorunda kaldım ve diziyi yaz tatilinin ilk haftasında bitirdim Evet, bir dizi ve izleyecek filmleri olan yedi kitaptan oluşan bir dizi .

elifasdeva6152

Bu, kitabın film versiyonunun kitabın kendisinden daha iyi olacağını düşündüğüm nadir zamanlardan biri. Rüzgarın Gölgesi, trajik bir geçmişe sahip bir kitabın kalan son kopyasını yanlışlıkla bulan ve hayatı kitaptaki ana karakterin hayatını yansıtmaya başlayan genç bir çocuğu içeren karmaşık bir gizem hikayesidir. Eğer (genellikle ben değilim) gizemlerin hayranı iseniz, muhtemelen bu hikayeyi SEVECEKSİNİZ. Bununla birlikte, benim için, hikayenin arsa katlamalarının birçoğu biraz kıvrımlı ve kullanışlı görünüyor, yani çocuk, sadece birkaç kişinin bu kitabı bildiği ve uygun şekilde milyonlarca insanın arasında bulduğu bir "kayıp kitap mezarlığı" na götürüyor. uzun koridorlarda ve gizli oda labirentinde saklı. Bununla birlikte, kitap hızlı bir şekilde devam ederken, entrika ve bağlantılar katmanı üzerinde katman açığa çıkarmayı başarıyor. Hikaye anlatımının kendisi ustalıklıdır ve dil genellikle musallat olur. Bazen, çeviri zorluğuna boğduğum akward bir ifade hissettim. Ve büyük ekrana aktarıldığını hayal edebileceğim inanılmaz derecede zengin karakterler (Fermin) var. Kitabın tadını çıkardım ama bir kitap kulübü için okumasaydım kolayca terk edebilirdim. Bu benim ikinci kez (son kez en az 10 yıl önce) bu kitap okuma ve kesinlikle bu sefer daha zevk.

elifasdeva6152

İnanılmaz bir kitaptı. Çok kolay okunur, yaklaşık 2 buçuk saat içinde okudum. Kate Brian beni St Barths Billings Girls devam büyüleyici sayfalarını tuttu. Kesinlikle okunmalıdır.