bmxforce

Bmx Force Force itibaren Marishkino, Moskovskaya oblast', Rusya, 140205 itibaren Marishkino, Moskovskaya oblast', Rusya, 140205

Okuyucu Bmx Force Force itibaren Marishkino, Moskovskaya oblast', Rusya, 140205

Bmx Force Force itibaren Marishkino, Moskovskaya oblast', Rusya, 140205

bmxforce

Bu kitap temel olarak asla çözülmeyeceğini düşündüğünüz rastgele soruları yanıtlar. Çok şey öğrendim ve çok komikti!

bmxforce

Muhtemelen buna 3.5 verirdim. Çok beğendim ve çok hızlı okudum ama sonunda biraz açıklamaya başladım. Her şeyi anlamayı severim ve sık sık hecelenen şeylere ihtiyaç duyarım, ancak bunun bana açıklandığının farkında olmak istemiyorum.

bmxforce

Bu kitaptan çok keyif aldım - Kingsolver harika bir hikaye anlatıcısı - Ayrıntı odaklı, şehvetli, ansiklopedik tarzını seviyorum ... ve bu kitap aracılığıyla ekoloji hakkında çok şey öğrendim. Muhteşem.

bmxforce

Çok çok iyi. Küçük taş ejderhalar hakkında inanılmaz bir hikaye. Gadzooks ve Gruffen benim Fav'larım

bmxforce

Bu kitap kaos. Ama bir kez yazma akışını daha iyi anladığımda, şiir gibi okumaya başladı. Çıplak Öğle Yemeği, topluma ve bir bütün olarak insanın varlığına ilişkin bir gözlemde bulunan bağımlılık üzerine yapılan garip bir yorumdur. Bazen 1950'lerden dürüst, affedilmeyen, önemsiz bir mazoş yazarın gözüyle yaşamı - veya boğuk, eksantrik bir öbeğini - görmek gerekir (belki de canlandırıcı?).

bmxforce

Bu kitabı SEVDİ - en iyi, en çok alıntı cümlenin cümleleri. Güzel yazı ve tutku / zevk ve yüzeysellik / materyalizm konularında harika geçitler.

bmxforce

Çaba ile "Üçüncü Sır" ı atladım, ancak Steve Berry'nin kitaplarının yazma stiline ve basit, anlaşılmaz planına ve B-film diyaloğuna giremiyorum. Denedim.

bmxforce

Yeni bir gezegensel ev bulma, uzaylılarla ilişkiler ve dini / politik tutkunun iyi olması gereken bir şeyi nasıl vidalayabileceği üzerine çok ilginç bir yaklaşım. Karakterler iyi yazılmış, ses biçiminde okunanları duymak harikaydı. "Gürültü" fikri ilgi çekici ve eylem kesinlikle çocuklar okuma tutacak! Bazı diller vardı ve bazı iri felsefi fikirler hakkında konuşuluyordu, bu nedenle 9. ve üzeri sınıflar daha uygun olabilirdi, ancak erken bir 7-8.

bmxforce

This is a great book. Written in such an interesting format. Funny, sad, suspenseful, and educational. I am looking forward to the movie. Anyone would enjoy this.